06.04.2018

«ЗОЛОТИЙ ДУБЛЬ» «ОКТАВИ»

м-Футбол районВирішальні матчі гралися в Кубку району з міні-футболу (футзалу) 31 березня та 1 квітня. У першому півфіналі на поле вийшли «Фортуна» Козак (Залісний – Самборський, Беркумян, Гресько, Хамелюк, Цимбалістий, Черненко, Микитюк, Воронюк) та «Колос» Оринин (Сєргєєв – Булигін, Стасюк Ів., Степчук, Боднар, Петров Ан., Богуцький, Данч, Смоляр, Карпов).

Глядачі побачили два різні тайми. Якщо в 1-таймі була рівна боротьба і на гол «фортунівця» Вадима Греська «Колос» відповів м’ячем Андрія Петрова, то в 2-таймі перевага «Фортуни» була очевидною. На 26-хвилині після триходівки Беркумян – Гресько – Хамелюк, останній виводить «Фортуну» вперед – 2:1. За 5 хвилин знову швидка триходівка Беркумян – Гресько – Цимбалістий, й останній забиває третій м’яч – 3:1. Після атаки Володимира Микитюка з Арменом Беркумяном «Фортуна» забила четвертий м’яч. Наприкінці гри 2 м’ячі забив Олександр Черненко з подачі Греська та Беркумяна. Тож, 6:1 – перемога «Фортуни», і вона стала першим фіналістом.

У другому півфіналі гра була більш рівною. Зустрічалися «Товтри-Авто-стріт» Нігин (Шевчук – Гладиш О, Барицький Вд., Барицький Ол., Стасюк Вд., Тарасов, Теплюк, Савченко, Богонос, Козак, Успенський) та чемпіон району в РВЛ – «Октава» Слобідка-Рихтівська (Гаращук – Муляр Влр., Сосніцький, Карбовський, Тимощук, Тимчук, Скочеляс, Катеринчук, Вишинський). «Октава» відкрила рахунок на 4-хвилині – подачу Артема Сосніцького на дальній лівій штанзі замкнув Владислав Тимощук. На 15-хвилині Володимир Муляр справа низовим ударом у дальній лівий кут забив другий м’яч «Октави» – 2:0. На початку 2-тайму «октавники» Ю.Карбовський, а потім А. Сосніцький влучили у штангу воріт «Авто-стріта».

Та все ж на 36-хвилині, коли «автовики» заграли з п’ятим польовим, «октавник» Ю.Карбовський перехопив м’яч і забив третій гол – 3:0. «Авто-стріт» зразу один м’яч відіграв – простріл О.Гладиша зліва перед ворітьми використав Артур Савченко – 3:1. На останній хвилині простріл Вадима Стасюка на дальній лівій штанзі не зумів замкнути Вадим Барицький. Тож, 3:1 – «Октава» виходить до фіналу.

Запилене після півфіналів ігрове поле наступного дня помили перед фінальним матчем, і воно не встигло просохнути. Тож, головне для футболістів було не те, щоб показати якісь особливі технічні чи тактичні дії, а встояти на ногах на ковзкому полі. Тому й темп матчу був далеко не швидкий, попри всі намагання гравців обидвох команд. Більше м’яч намагалися тримати молодші «октавники», і на 2-хвилині партнери виводили один на один В.Муляра, але його удар відбив воротар «Фортуни» Віктор Залісний.

На 12-хвилині «Фортуні» вдалася гостра атака, пас Володимиру Микитюку, той обвів воротаря і вразив ворота «Октави». Але через дві хвилини В.Тимощук зліва робить діагональний пас, який на дальній штанзі замикає Ю.Карбовський – 1:1. На 32-хвилині В.Муляр сильно вдарив по воротах «Фортуни» з метрів 12-14, м’яч потрапив у груди захиснику і залетів у лівий кут воріт – 2:1. Воротар «Фортуни» почав грати як п’ятий польовий гравець, «октавник» А.Сосніцький на 34-хвилині перехопив м’яч у суперників, віддав на В.Тимощука і той забив третій м’яч – 3:1. Але за 4 хвилини атаку «Фортуни» влучним ударом у дальній, правий від себе кут воріт завершує воротар «Фортуни» В.Залісний. На більше команди не спромоглися. Тож, «Октава» перемагає 3:2 і виграє Кубок району з міні-футболу 2018 року. Кращим гравцем фіналу було визнано найстаршого футболіста Володимира Микитюка.