26.01.2018

ЗМАГАЛИСЯ НАЙСИЛЬНІШІ

Лег. Атлетика16-17 січня в Хмельницькому пройшов чемпіонат області з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дорослих.

Дві чемпіонські медалі серед дорослих на дистанціях 800 та 1500 м виборола студентка індустріального коледжу Тетяна Палінкаш. Олександра Чернуха була кращою серед дівчат у стрибках у довжину та в бігу на 60 м. У змаганнях юнаків Олександр Чорнобривий переміг на дистанціях 1500 та 3000 м, а Артур Войтков на дистанціях 400 та 800 м. Каріна Герасімова перемогла у секторі потрійного стрибка, а в стрибках у довжину була 2-ою серед жінок. Леонід Гоменюк був кращим у стрибках у висоту та показав 3-ій результат у штовханні ядра. Юлія Підкулько перемогла на 1500 м з/б та стала 3-ою на дистанції 1500 м.

По одній перемозі мають Марія Антименюк у стрибках у висоту серед дівчат та Єлизавета Андріанова на дистанції 1500 м, Артем Богуцький – у стрибках у довжину, Людмила Гулай та Костянтин Райтаровський – у штовханні ядра. Також кам’янчанки перемогли в естафеті серед дівчат 4х167.

Два «срібла» виборов Віталій Капітанець на дистанціях 1500 та 3000 м. Марія Черневич стала 2-ою на 200-метрівці, а на дистанції 60 м – 3-ою. Владислав Токарчук показав 2-ий результат у потрійному стрибку та 3-ій у стрибках у довжину. Також «срібло» вибороли Дар’я Лісова та Олександр Пінтак у штовханні ядра.

Дві «бронзи» в активі Олександри Гарзель – на дистанціях 400 та 800 м. Також вибороли 3-тє місце Юлія Рубановська у штовханні ядра, Андрій Атаманюк у потрійному стрибку, Анна Мерлавська на 200-метрівці, Олександр Гуменюк у штовханні ядра, Віталій Косовський на 400- та Юрій Кунінець на 800-метрівках. Ще дві бронзи вибороли чоловіча та юнацька команди кам’янчан в естафеті 4х167. Та в жінок також 4х167 м.

У загальнокомандному заліку команда Кам’янця, набравши 475 очок, посіла 2-ге місце, пропустивши вперед себе лише команду Хмельницького, 3-тє місце у Старокостянтинова.

Підготували наших легкоатлетів тренери Михайло Моспан, Олександр Ротар, Василь Ліщук, Олег Вергуш та Володимир Кузьмінський.