23.06.2017

ЗІГРАЛИ 1-КОЛО

Мотобол16-18 червня після гри в Вознесенську мотобольний клуб «Поділля» продовжив виїзне турне в чемпіонаті України.

16 червня наші грали проти «Колоса» Нові Санжари, Полтавської області. «Поділля» навіть виграло 1-чверть – 0:1, м’яч у наших забив Владислав Мудрик. Але в 2-ій пропустило 2 м’ячі і ще один – у 3-ій чверті. В останній чверті команди обмінялися голами. У наших відзначився В’ячеслав Янішин. Тож, поразка – 4:2. Прикро, що в цьому матчі травмувалися Янішин та Олексій Пастух.

Наступну гру наші програли «Дружбі» Мачухи, Полтавська область – 7:0. Останній поєдинок був проти «Ниви» Вишняки. Тут господарі поля виглядали явно краще за нашу молоду команду й виграли 1-шу чверть – 4:0, а після 2-ої вони вели 5:1, після 3-ої – 6:2, а завершився матч перемогою «Ниви» – 8:2. У «Поділлі» відзначилися Мудрик та Янішин. На цьому завершилося 1-коло ЧУ. Тепер чемпіонат України йде на перерву. 2-коло «Поділля» розпочне домашнім матчем проти «Дружби», запланованим на 20 серпня.