30.03.2018

ЖОДНИХ АВТОРИТЕТІВ

м-Футбол районУ попередньому номері «КЛЮЧА» ми вже повідомляли, що в середу 22 березня стартував розіграш Кубка району з міні-футболу (футзалу). Матчі 1/8 фіналу принесли такі результати:

«Атланта» Гаврилівці – «РДА» – 6:1
«Октава» Сл.-Рихтів. – «Метеор» Колибаївка – 8:3.
«Дністер» Староуш. ОТГ – «Факел» Кадиївці – 5:2.
«Фортуна» Козак – «Октава-юніор» Сл.-Рихт. – 5:0.
«Колос» Сл.-Кульчиєв. – «Фора» Залісся-2 – 2:9.
«Смотрич» Гуменець. ОТГ – «Колос» Оринин – 0:1.
«Товтри-Автостріт» Нігин – «Дністер» Жван. – 11:1.
«Довжок» – «Олімп» Кульчіївці – 6:2.

Як бачимо, команди районної Вищої ліги (РВЛ) переважно вигравали в колективів районної Першої ліги (РПЛ). Але можемо виділити перемоги шостої команди РПЛ – «Фори» Залісся-2, підсилено щонайменше двома гравцями (Іван Осташ та Антон Сокальський) над другою командою РПЛ – «Колосом» Слобідка-Кульчиєвецька – 9:2 та орининського «Колоса» (8-ме місце в РПЛ) над чемпіоном району в Першій лізі – «Смотричем» Гуменецька ОТГ – 1:0.

Наступного дня пройшов перший чвертьфінальний поєдинок КР між 2-ою та 3-ою командами РВЛ – «Атланта» Гаврилівці (Чесановський – Зубик, Заяць, Данчук, Морозов, Буртовий, Горішний) – «Товтри-Автостріт» Нігин (Шевчук – Гладиш, Барицький Вд., Барицький Ол., Стасюк Вд., Тарасов, Савченко, Козак, Гладкий, Успенський, Богонос).

Рахунок на 7-хвилині відкрила «Атланта»: діагональний пас Олега Зубика на дальній лівій штанзі замкнув Максим Горішний. Але ще в 1-таймі «автовики» зрівняли рахунок. На довгий пас воротаря Павла Шевчука відгукнувся Микола Тарасов і, випередивши воротаря Дениса Чесановського, послав м’яч у лівий від себе кут воріт «Атланти». Потім Олександр Гладиш перехопив м’яч і з Олегом Барицьким удвох вийшли на воротаря, зіграли в «стінку», й О.Гладиш вивів «Авто-стріт» вперед – 2:1. Але в 2-таймі під завісу гри «Атланта» розіграла швидку триходівку В. Данчук – О.Заяць – Р.Морозов, й останній зрівняв рахунок – 2:2. У серії післяматчевих пенальті переміг «Автостріт» – 2:1.

У середу 27 березня пройшли решту матчів. «Фора» Залісся-2 грала проти «Фортуни» Козак. Тут перемогли більш досвідчені футболісти «Фортуни» – 4:1, перемогу яким принесли 2 м’ячі Руслана Хамелюка та два Олександра Черненка. Орининський «Колос» у напруженій боротьбі (завдяки голам Костянтина Боднара, Валерія Богуцького та автоголу) переміг «Дністер» Староушицької ОТГ – 3:2. Чемпіон району в РВЛ – «Октава» Слобідка-Рихтівська не мала проблем із «Довжком», перемігши його 9:3.

Півфінали КР – «Фортуна» – «Колос» Ор. та «Октава» – «Авто-стріт» намічено зіграти в суботу 31 березня.