13.04.2018

ЗДОБУТКИ «КУБКА ГЕТЬМАНІВ»

Бокс школа31 березня – 1 квітня в м.Хотин відбувся «Кубок Гетьманів» відкритої першості ДЮСШ з боксу. У змаганнях взяли участь 180 боксерів з Коломиї, Рахова, Хмельницького, Чемерівців, Чернівців та Кам’янця–Подільського.

Успішно виступили вихованці ДЮСШ-2. Сергій Андронік, Ілля Шимко, Андрій Бугера, Денис Гуріца, Сєва Мартиросян, Данило Кириленко та Назар Соколан стали переможцями змагань. Срібними призерами стали Дмитро Коваль, Михайло Торкула, Владислав Шитіков, Ростислав Романюк, Іван Бубельний, Денис Мацько, Мирослав Дідишен, Станіслав Городецький та Артур Ковальський. Третє місце посіли Владислав Андрущак, Станіслав Андрущак, Дмитро Гандзюк, Назар Балан, Андрій Челядін, Ілля Шитіков, Ілля Пасічник, Роман Давиденко, Максим Паладійчук, Герман Боднарчук, Даниїл Атаман, Захар Тихун, Марк Голод та Віктор Гораш.

Підготували переможців та призерів тренери відділення боксу ДЮСШ-2 Володимир Приходько, Олександр Скавронський, Олег Люлько, Віктор Архіпов, Дмитро Невенгловський та Іван Матвійчук.

Спортсмени та тренери дякують батькам за фінансову підтримку участі в змаганнях.