22.09.2017

ЗДОБУЛИ КОМАНДНЕ СРІБЛО

Лег. Атлетика11-12 вересня в Хмельницькому пройшов чемпіонат області з легкої атлетики серед кадетів 2002 р. н. та молодших. Наше місто представляли учні загальноосвітніх навчальних закладів.

Переможцями змагання стали кам’янчани Олександра Чернуха у стрибках в довжину, Дар’я Лісова у метанні списа та штовханні ядра, Ірина Шершал у забігах на 1500 та 800 м, Артем Богуцький у стрибках у довжину, Мирослав Губін на дистанціях 110 м з/б та 400 м з/б, а також Богдана Буковська на 400 м з/б, яка водночас здобула бронзу на 400-метрівці. Також кам’янчнки виграли естафету 4х100 м.

Два срібла виграла Єлизавета Швець – у стрибках у висоту та в потрійному. Андрій Атаманюк виборов 2-ге місце в потрійному стрибку та 3-тє на 800-метрівці. Також «срібну» сходинку п’єдесталу зайняв Олександр Святий на 110 м з/б, Артем Богуцький – на 100-метрівці, Ілля Лученко – на дистанції 400 м і Михайло Толкан – у стрибках у висоту. Руслана Лівінець виборола 2-ге місце у штовханні ядра та 3-тє в метанні списа. Бронзовий доробок також в активі Дмитра Тесленка в забігу на 800 м та Богдани Циганюк на дистанції 1500 м.

У командному заліку кам’янчани виборола 2-ге місце, пропустивши вперед легкоатлетів Старокостянтинова, 3-тє місце в команди Хмельницького. Готували наших легкоатлетів тренери Олег Вергуш, Михайло Моспан та Володимир Кузьмінський.