03.02.2017

ЗБЕРЕГЛИ ЛІДЕРСТВО

На вихідних пройшли матчі чергового 9-туру Відкритої Хмельницької Преміум-ліги з міні-футболу (футзалу), у якому бере участь кам’янецька команда «FNB». Кам’янчани йшли в лідерах групи Б, 5-го дивізіону.

Цього разу наші грали проти хмельницького «Легіона». Хмельничани відкрили рахунок, але на 13 хвилині Сергій Буртовий його зрівняв. У кінці 1-тайму кам’янчанина Артема Гонтара було вилучено з поля. Граючи в меншості, наші пропустили вдруге – 1:2. Але на 19-хвилині Арсен Стецик зрівняв рахунок, а потім авто-гол хмельничан вивів наших вперед - 3:2, і команди пішли на перерву.

На 30-хвилині хмельничани знову зрізали м’яч у свої ворота. Минуло лише 6 хвилин і Дмитро Прокопов забив п’ятий м’яч - 5:2. Потім воротар «FNB», граючи як 5-й польовий, забив шостий м’яч, а Денис Присяжний поставив переможну крапку в матчі – 7:2.

«FNB» зберігає за собою лідерську позицію в групі Б. Для виходу до наступного етапу командам треба посісти місця не нижче 4-го в групі.