22.09.2017

ЗАВЕРШИВСЯ КУБОК УКРАЇНИ З МОТОКРОСУ

МотокросНайекстремальніший спортивний захід цієї осені на Поділлі завершився 17 вересня на трасі села Колибаївка. Етап Кубка України з мотокросу-2017 вдруге приймав спортсменів з різних регіонів.

16-17 вересня на одній трасі «зійшлися» аматори та ветерани мотокросного спорту. Загалом у Кубку взяли участь 56 екстремалів з Києва, Житомира, Рівного, Косіва, Івано-Франківська, Чернівців, Хмельницького, Вінниці, Луцька, Львова, Підволочиська, Шепетівки, Бучача, Коломиї, Надвірної та Кам’янця-Подільського.

Спортсмени боролися за перемогу у різних класах мотоциклів та різних вікових групах. Троє кам’янчан змагалися у класі мотоциклів «Хобі». Олександр Полатайко в першому заїзді фінішував 3-ім, а в другому, як і в загальному підсумковому заліку – першим (45 очок). Михайло Трушельницький посів 10-те місце (23), а Олександр Полуботкін, який мав технічні проблеми з мотоциклом, став 12-им (9). У класі «Ветеран» кам’янчанин Ігор Іванов посів 5-те місце (36 очок).

Організатори змагань дякують спонсорам ПФ «Тарасівські ковбаси», ПФ «Інтергарант» (С.Гусар) та «Гала-готелю» (А.Ковальський).