23.10.2015

ЗАВЕРШАЛЬНИЙ АКОРД ЧЕМПІОНАТУ ЗА «ОКТАВОЮ»

У суботу, 17 жовтня, матчем 6-го туру «Октава» (Слобідка Рихтівська) – «Товтри» (Нігин) фінішував чемпіонат району з футболу у Районній вищій лізі. Перемога будь-якої з команд приносила їй звання футболчемпіона, а поразка – бронзові нагороди. В разі нічиї чемпіоном ставав «Тірас» з Великої Слобідки.

Перші хвилини гри окреслилися доволі рівною боротьбою, в якій оборонні порядки обох команд перегравали напад. Проте на 23-й хвилині матчу, отримавши право на штрафний удар, октавник Олександр Заяць зробив  небезпечний діагональний навіс з глибини поля з правого флангу в центр штрафної площі суперників. У боротьбі із захисниками Віталій Рибарчук завдав влучного удару головою з 5-7-ми метрів й «Октава» відкрила рахунок.

«Товтри» відповіли ударом Прокопчука на 32-й хвилині, та м’яч пройшов правіше воріт. Неточним виявився згодом й удар здалеку октавника Сергія Гаджули. На 48-й хвилині після подачі кутового удар Віталія Рибарчука відбила ліва штанга воріт «Товрів». На 63-й хвилині зусиллями Олександра Зайця «Октава» заробила пенальті. Але сильний удар низом Сергія Топиркіна відбив воротар «Товтрів» Мазур. «Товтри» відповіли фланговим проходом Хамелюка, переводом м’яча на протилежний правий фланг, де з-під захисника з розвороту бив Микола Тарасов, але воротар «Октави» Олександр Пастух відбив цей м’яч.

На 80-й хвилині арбітр призначив другий, як на мене, дещо суперечливий пенальті у ворота «Товтрів». Цього разу до м’яча підійшов Кирик і низовим ударом у лівий кут воріт довів перевагу «Октави» до 2:0.  Але «Товтри» й не думали здаватися і на 87-й хвилині сильним ударом зі штрафного Алішер Якубов відігрує один м’яч - 2:1.

Тож перемога «Октави» 2:1 і двічі поспіль - звання чемпіона району. «Товтри» фінішували третіми, срібло у «Тіраса».