17.08.2018

ЗАСЛУЖЕНА ПЕРЕМОГА

Футбол АТО 2У п’ятницю 10 серпня футбольна команда Кам’янець-Подільського гарнізону, 201-го навчального центру, Центру розмінування та учасників бойових дій – «Фортеця-АТО» (тренер Віктор Залісний) грала свій другий матч у чемпіонаті України з футболу серед учасників АТО (проводиться Федерацією футболу учасників АТО). Цього разу також у домашньому матчі наші приймали хмельницьке «Поділля-АТО». Відповідно до регламенту турніру, команди грають 2 тайми по 30-хвилин. Гра розпочалася пізніше на хвилин 25-30, через деякі супе­речності щодо складу гостей.

Більша частина першої 30-хвилинки пройшла переважно у центрі поля, адже команди не хотіли ризикувати. Та на 23-хвилині гравець «Фортеці-АТО» Андрій Комісарук влучив у праву штангу воріт хмельничан. Через 3 хвилини він же вийшов один на один з воротарем, але відкрити рахунок не зумів. Та все ж, за 2 хвилин до перерви кам’янчанин Максим Новаківський з лівого флангу робив щось середнє між навісом та ударом по воротах гостей, і м’яч після «гнучкого» зависання в повітрі опустився в дальній правий кут воріт хмельничан – 1:0.

Футбол АТОТа, схоже, що перерва більше пішла на користь гостям, які активізувалися і на 33-хвилині завдяки удару Ігоря Ткаліча зрівняли рахунок. Потім вони створили ще один гострий момент. Але новий спалах активності кам’янчан закінчився другим голом. Партнери кинули вперед Андрія Матвєєва, той справа швидко ввійшов у штрафну площу «Поділля-АТО» і прострілив у район 11-метрової позначки, де його передачу замкнув Віктор Васага – 2:1. Минуло ще 2 хвилини, і кам’янчани дальньою передачею на чужу половину поля кинули вперед В.Васагу, той вийшов один на один з воротарем гостей, обвів його і забив третій м’яч «Фортеці-АТО».

Тож, 3:1 – «Фортеця-АТО» здобуває свою першу перемогу в 2-колі. Наступний матч «Фортеця-АТО» проведе в Кременчуці проти «Кременя-АТО».

Як сказав після гри нападник кам’янчан Віктор Васага: «Гра була важкою. Наша команда лише формується, тож ми раді перемозі і сподіваємося, що зможемо й надалі приносити задоволення нашим вболівальникам». Останніх, до речі, на трибунах було чимало, зокрема їхніх колег – товаришів по зброї, чия організована жвава поведінка та скандування створювали на стадіоні цікаву, спортивну атмосферу.