26.01.2018

ЗАПЕКЛА БОРОТЬБА ЗА ЛІДЕРСТВО

20-21 січня пройшли матчі чергових 3-4-турів чемпіонату міста (ЧМ) з футзалу (міні-футболу). Знову переміг «Автостріт» і свою першу перемогу здобув «Цементник». Матч «Руських фільварків» проти «Фортуни» дехто вважав поєдинком за 3-тє місце. Тут перемогли «фільварки». «Атланта», яка в цей день вже зіграла 2 матчі чемпіонату області з перевагою в один м’яч, переграла «Довжок» (див. результати матчів).

У 4-турі першу перемогу здобула команда ДЮСШ-2. Свої перемоги здобули «Фортуна» та «Атланта». Та найбільше глядачів зібрав матч «Автостріт» – «Русь.фільварки». Більшість погоджуються, що в 1-таймі краще виглядали «автомобілісти», але надійно зіграв у воротах «Фільварків» Ярослав Гаращук. У 2-таймі «Фільварки» зуміли успішно зіграти на контратаках. На 24-хвилині колишній гравець вищолігової «Луг-ТК» Юрій Карбовський віддав на Віталія Трушева, і гравець параолімпійської збірної України відкрив рахунок у матчі. «Автостріт» відповів ударом гравця першолігових «Балкан» Алішера Якобова повз ліву штангу воріт. На 35-хвилині Ю.Карбовський вивів Віталія Катеринчука на порожні ворота, але останній вдарив у штангу. Били по воротах «Фільварок» Олександр Гладиш та Микола Тарасов, але надійно грав воротар «Фільварків» Я.Гаращук.

На 37-хвилині пішла атака «Фільварків»: Ю.Карбовський завдає низового удару, рикошет від захисника, і м’яч влітає у лівий кут воріт «Автостріту» – 2:0 перемога «Фільварків», і вони виходять у лідери ЧМ-2018 (див. таблицю).

Але, на жаль, не одними матчами багатий кам’янецький футбол. Як повідомив головний суддя чемпіонату Віктор Цинчик (старший), колегія суддів винесла рішення про технічну поразку «Атланті» в її матчі проти «Віта-Корди» у 1-турі. За використання не заявленого на матч гравця, який був наявним лише у заявці команди на турнір. Представник «Атланти» Василь Данч заявив, що це рішення порушує «Правилам гри у футзал» Асоціації футзалу України в ред. 2011 року. «Положення про проведення ЧМ (...) у 2018 році» ст.4, ч.1, вказує, що саме згідно з цими правилами, проводиться цьогорічний ЧМ. Тому В.Данч сказав, що не погоджується із рішенням КС і буде відстоювати свою точку зору.

Наступний 5-тур заплановано на суботу 27 січня після того, як зіграють матчі 3-4 туру ЧО.