ЗАПАМ’ЯТАЛИСЯ ІСТОРИЧНІСТЮ

«Поділля» Кам’янець – «Восход» Вознесенськ - 2:8.
«Поділля-Мотор»: Грушковський (16.Руссу), Кшемінський, Мудрик, Заводовський, Новаковський, Пастух, Склярук, Янішин, Дмитриченко, (58.Дмитришина). Механік Віталій Мазур, тренер Володимир Даниляк.
«Восход»: Мартиненко (Кібиш), Червоний Ст., Павловський, Волошин, Лазаренко, Червоний Сг. Механік Роман Реп’янчук, тренер Володимир Червоний, президент Мурман Піпія.

У неділю, 10 вересня, в завершальному матчі чемпіонату України з мотоболу кам’янецьке «Поділля-Мотор» приймало вдома володаря Кубка України – вознесенський «Восход». Перед цим, 8 вересня, «Восход» вдома обіграв «Дружбу» Мачухи - 663. При цьому 2-період матчу закінчився з рахунком 2:2, а 3-ій – 4:3. Лише в останньому періоді голи В.Лазаренка та Ст.Червоного встановили комфортну 3-м’ячеву перевагу «Восхода». У «Дружби» всі 3 м’ячі забив колишній гравець і «Восхода», і «Поділля» Віталій П’янов.

МотоболКам’янецький матч пішов за сценарієм вознесенців. Ще у 1-періоді вони відкрили рахунок і потім ще двічі вражали ворота нашого молодого «Поділля». У 2-періоді «Восходу» вдалися ще дві результативні атаки, і вони довели свою перевагу до 0:5. Після великої перерви, попри опір наших, гості в яких можемо виділити Станіслава Червоного, ще тричі «розписалися» у воротах кам’янчан – 0:8.

В останньому 4-періоді нашим вдалося все ж розмочити ворота гостей. На 49-ій хвилині Денис Кшемінський зліва вийшов до воріт і низом вдарив у дальній правий кут – 1:8. Перед цим В’ячеслав Янішин поцілив у ліву штангу воріт «Восходу». У наступній, після пропущеного м’яча атаці гравці Вознесенська влучили у перекладину наших воріт. На передостанній хвилині кам’янчани Владислав Мудрик та Денис Кшемінський розіграли зліва штрафний удар, Денис пройшов до воріт, обігравши захисників, і послав м’яч у лівий нижній кут воріт «Восходу».

Тож, остаточний результат – 2:8, перемога віце-чемпіона. Також цей матч запам’ятається ще однією подією. В останньому періоді на 58-хвилині у складі «Поділля-Мотору» на поле виїхала Діана Дмитришина і навіть встигла відбити м’яч після атаки гостей. Це перша поява жінки у складі кам’янецької мотобольної команди. Та і в українському мотоболі взагалі. Хоча вважається, що в Німеччині та у Франції такі випадки вже були.

Отже, при рівності очок (по 21), за рахунок кращої різниці м’ячів в особистих матчах (1:2 проти 4:2) чемпіоном України-2017 стала «Нива» Вишняки з Полтавської області. Срібло виборов цьогорічний володар Кубка України – вознесенський «Восход», а бронза – в «Дружби» Мачухи, Полтавська область.