19.05.2017

ЗАЛИШИЛИСЯ ПОЗА ФІНАЛОМ

Футбол Студент«Фортеця-КПНУ» Кам’янець – «КНТЕУ-Меркурій» Київ - 0:2.
«Фортеця-КПНУ»: Чорнобай, Полторацький, Грушкевич (59.Соловей), Ткачук, Муляр, Зубик, Гладиш, Тимощук (73.Морозов), Заковоротний, Якубов, Радзівон.

11 травня в першому матчі плей-офф Студентської ліги України кам’янецька «Фортеця-КПНУ» приймала вдома київський «КНТЕУ-Меркурій».

У 1-таймі, крім удару киян повз ворота та проходу на 40-хвилині правим флангом Олега Зубика, який не вдалося нікому замкнути, навряд чи що запам’яталося. Натомість, у 2-таймі, вже на 53-хвилині, киянам вдалася швидка атака лівим флангом та пас у центр. Якщо перший удар наші захисники заблокували, то з метрів 5-7 Артем Марченко добив м’яч у ближній, лівий від себе кут наших воріт.

На 65-хвилині кияни атакують центром, Владислав Труський обводить воротаря й низом посилає м’яч у ворота «Фортеці» - 0:2. Попри сприятливий для себе рахунок, гравці «КНТЕУ-Меркурія» намагалися пресингувати наших, не даючи їм змоги спокійно приймати м’яч. На 78-хвилині киянин Максим Скрипник вийшов один на один із воротарем Сергієм Чорнобаєм, але удар киянина наш воротар узяв. На 84-хвилині Труський та Скрипник виходили на воротаря, але наш воротар відбив удар останнього.

За хвилину до завершення матчу фортечники навісили штрафний удар справа перед ворота на Володимира Муляра, але його удар головою виявився несильним. Тож, поразка – 0:2.

На матч-відповідь наші до Києва не поїхали. Як сказав тренер «Фортеці-КПНУ» Віталій Авінов: «У команді 6 травмованих, а професійні клуби на цей матч наших гравців не відпустили».

Тож, до фінальної четвірки вийшли кияни.