01.06.2018

ЗАЧАРОВАНІСТЬ НІЧИЇМИ

Футбол областьУ суботу, 26 травня, пройшли матчі 3-туру чемпіонату області з футболу в обласній Прем’єр-лізі. Кам’янецька «Фортеця» приймала вдома ФК «Дунаївці». Наші підсилили склад місцевими гравцями – Віталієм Трушевим, Олегом Барицьким. Цікаво, що за гостей грали двоє кам’янчан – Роман Скочеляс та Юрій Карбовський.

На 7-хвилині Олег Барицький пройшов правим краєм штрафної і сильно пробив низом – штанга. «Дунаївці» відповіли виходом Р.Скочеляса один на один, але наш воротар Сергій Паур виручив команду. Неоднозначними були дві зупинки атак «Фортеці» арбітром Віктором Папіровичем через фіксування ним пасивного офсайду. Але на 38-хвилині кам’янчанин Вадим Барицький кинув аут справа, захисник влучає м’ячем у перекладину воріт «Дунаївців», а Олександр Заковоротний добиває м’яч у ворота – 1:0. Гості виводять Ростислава Морозова один на один з воротарем, але знову добре грає воротар «Фортеці» С.Паур.

Після перерви на 49-хвилині гості навісили зліва в район 11-метрової позначки, і Володимир Монастирський зрівняв рахунок. Через 5 хвилин наші розігрують кутовий зліва і навіс Олександра Гладиша на ближньому куті воротарської замикає Артем Сосніцький – 2:1. На 61-хвилині дунаївчани завалили у своїй штрафній нашого гравця, але свисток арбітра промовчав. Ще через 2 хвилини пішла атака дунаївчан, і Богдан Шевернокий ударом головою знову зрівнює рахунок – 2:2.

Футбол область-1Але на 73-хвилині кам’янчанин Віталій Трушев перехопив м’яч у центрі, віддав довгий пас на О.Гладиша, той вийшов один на один з воротарем і з другого удару знову виводить «Фортецю» вперед – 3:2. Але за 4 хвилини до завершення матчу навіс дунаївчан справа В.Монастирський головою перетворює на гол у ворота «Фортеці». Через 2 хвилини В.Трушев «виграв повітря», але м’ячі після його удару головою пройшов ледь вище воріт.

Тож, при досить цікавій грі «Фортеці» вже втретє грає в нічию. Цього разу – 3:3. У своєму наступному матчі кам’янчани 2 червня прийматимуть вдома старокостянтинівський «Случ». Початок о 17:00.

«Случ» Красилів – «Случ» Старокост. – 3:1.
ФК «Хмельницький» – МФК «Славута» – 6:1.