13.10.2017

ЗА ВИХІД У ПІВФІНАЛ

Футбол містоУ чемпіонаті міста (Кубок Михайла Лук’яненка) було зіграно чергові матчі.

5 жовтня у групі А «Фортеця-КПНУ» зустрілася з «FNB». На 15-хвилині Вадим Барицький вкинув далеко м’яч з ауту в штрафну, де його переадресували на Андрія Тимчука, і той вразив ближній правий від себе кут воріт «FNB». Але через 6 хвилин вже гравець «FNB» вкинув аут у чужу штрафну й після помилки воротаря на виході Володимир Дронь зрівняв рахунок – 1:1.

На 56 хвилині фортечник А.Тимчук заробив пенальті, й Влад Тимощук його реалізував – 2:1. На останній 70-хвилині (тайми тривають по 35 хвилин) фортечник Махмуд Мохамед вийшов один на один, його удар відбив воротар, але Артем Сосніцький відправив м’яч у дальній лівий кут воріт. Перемога «Фортеці-КПНУ» – 3:1.

У вівторок у групі Б грали «ПДАТУ-Студент» і «Цементник». На початку гри аграрій Андрій Шульган скинув м’яч Назару Урбанському і той відкрив рахунок. Та згодом цементники подали кутовий справа і «винос» м’яча на Олександра Перегняка завершився точним низовим ударом останнього – 1:1.

У 2-таймі спочатку студент Василь Гаврилюк реалізував вихід один на один із воротарем, а через 5 хвилин цементник Влад Рудик замкнув простріл справа. Тож нічия 2:2.

У середу в цій же групі Б зустрілися команда К-ПНУ – «Буревісник» та колектив військового ліцею – «Патріот». Огієнківці ще у 1-таймі – спочатку Михайло Вишневський, а потім з пенальті Вадим Пищаль вразили ворота армійців. У 2-таймі після подачі кутового справа Сергій Лабанський ударом головою встановив остаточний результат – перемога «Буревісника» 3:0, і він виходить до півфіналу.