28.04.2017

ЗА СУПЕР-ЛІГОЮ – СТУДЕНТСЬКА

Завершився чемпіонат України з волейболу в Українській Супер-лізі. У всіх трьох командах призерами є студенти К-ПНУ.

Чемпіонами України у складі харківського «Локомотиву» стали Ігор Плотницький та Дмитро Вієцький. У складі львівського «Баркому-Кажанів» срібло Суперліги виборов Олександр Кульбіда. Вдруге бронзу Суперліги здобув ВК «Вінниця», у складі якого одразу п’ять гравців - студентів К-ПНУ - це Станіслав Лижанець, Олексій Головень, Олександр Наложний, Вадим Патратій та Віктор Краєвський.

3-5 травня в ПДАТУ пройде фінальний турнір Студентської ліги України, де ці хлопці у складі семиразового чемпіона Студентської ліги України – команди К-ПНУ, спробують під керівництвом тренера Євгена Козака виграти золото-2017.