13.11.2015

ЗА СТАРТАМИ СТАРТИ

Не встигли вщухнути спортивні пристрасті після чемпіонату України з кульової стрільби зі пневматичної зброї, як з 3 до 7 листопада у Львові пройшли змагання з розіграшу Кубку України з олімпійських вправ з Стрільбакульової стрільби.

Досить вдало виступили на ньому студенти К-ПНУ. Зокрема, чемпіонка України Вікторія Сухорукова до золотої медалі першості додала ще й бронзову медаль у вправі МГ-5 (STR3X20). Олексій Хабаров до свого золота додав срібну медаль Кубку у вправі МГ-9 (FR60PR). У вправі ГП-6 (AR-60) Денис Чернишов виборов бронзу, а Тетяна Тарасенко у вправі МГ-5 здобула срібло.

Найбільш успішно зі студентів К-ПНУ виступив Сергій Куліш, який у вправі ГП-6 (AR 60 – 60 пострілів із пневматичної гвинтівки) здобув золото, ставши володарем Кубка України-2015. Ще раніше Сергій виборов ліцензію на олімпіаду в Ріо-де-Жанейро-2016 в одній із найважчих вправ – МГ-6 (FR3X40 – по 40 пострілів із малокаліберної гвинтівки з 3-ох положень).

Тренували спортсменів викладачі кафедри фізичного виховання К-ПНУ Олександр Коваль, Микола Кужель а також тренер Віктор Нагній.