10.03.2017

ЗА РЕКОРДОМ - РЕКОРД

ЧемПауерліфтингпіонат України
Студентка К-ПНУ, майстер спорту України міжнародного класу Тетяна Шлопко продовжує захоплювати новими рекордами.

На чемпіонаті України з жиму лежачи серед юніорок, який відбувся 1-5 березня в місті Коломия, вона стала першою у ваговій категорії до 52 кг. Також, піднявши вагу 105,5 кг, спортсменка встановила новий рекорд України і стала абсолютною чемпіонкою змагань.

Крім того, ще одна студентка факультету фізичної культури КПНУ Кристина Кухар також виборола золоту нагороду у ваговій категорії до 72 кг.Пауерліфтинг Купріянов

Кубок світу (інваспорт)
28 лютого – 4 березня в ОАЕ (Дубаї) проходили змагання на Кубок світу з пауерліфтингу серед спортсменів з наслідками ДЦП (інваспорт). Представник К-ПНУ, мсмк Юрій Купріянов виборов на турнірі бронзову медаль.