16.09.2016

ЗА ПАРАОЛІМПІЙСЬКЕ ЗОЛОТО

Футбол паралімпіадаУ Ріо-де-Жанейро тривають Параолімпійські ігри. У футбольному турнірі збірна України перемогла у всіх трьох матчах в групі А.

Спочатку наші переконливо обіграли Ірландію - 6:0. Два м’ячі у ворота суперників – 2-ий та 3-ій забив Володимир Антонюк, який навчався в Кам’янці та грав за кам’янецьку «Фортецю» в Українських Другій та Першій лігах. Зараз він проживає у Хмельницькому. Також у складі збірної України грає кам’янчанин Віталій Трушев.

У цьому турі Бразилія обіграла Великобританію - 2:1. У матчі проти Великобританії Володимир відкрив рахунок на 25-хвилині. Через 10 хвилин британці відігралися. Але на 47-хвилині Артем Красильніков забив переможний м’яч збірної України – 2:1.

У матчі проти збірної Бразилії А.Красильніков (7) та Е.Караманян (24) забили два м’ячі, на що бразильці відповіли лише одним (47). Тож перемога України 2:1. У півфіналі наші зіграють проти збірної Нідерландів.