27.10.2017

ЗА КУБКОМ – ПЕРШІСТЬ

БаскетболУ неділю, 15 жовтня, кам’янець­кий БК «ДіДіБао» в повторниму матчі Кубку України з баскетболу приймав вдома чернівецький «Старлайф». Це вперше кам’янецька команда бере участь у розіграші Кубка України. У Чернівцях наші провалили початок матчу й поступилися – 100:84. Тому вдома «ДіДіБао» намагалося захопити ініціативу у свої руки. Проте 1-чверть виявилася рівною й закінчилася лише 1-очковою перевагою наших – 21:20.

У 2-чверті «ДіДіБао», в якого виділялися колишній гравець «Волинь-баскету» та «Черкаських мавп», гравець матчу всіх зірок Української Супер-ліги, кам’янчанин Микола Полюляк та Дмитро Неволін, поступово нарощувало свою перевагу, довівши її до 45:38. Закінчення 3-чверті зафіксувало перевагу кам’янчан у 10 очок – 68:58.

Найвищої точки накалу протистояння досягло в останній, 4-чверті. Швидкі атаки «ДіДіБао» довели перевагу кам’янчан до заповітних 16 очок – 79:63 за 7 хвилин і 20 секунд до завершення матчу. За 4 хвилини до завершення гри наші вже вигравали в 19 очок – 83:64. Але, буковинці знайшли контраргументи і за 1,5-2 хвилини відіграли 10 очок – із 85:64 до 85:74. Залишалося ще 2:10 до завершення матчу. Але гості вже зуміли втримати в своїх руках контроль за грою й довели матч до фінального рахунку переваги кам’янчан в недостатніх для «ДіДіБао» 9 очок – 92:83.

Тож, кам’янчани вибули зі свого дебютного розіграшу Кубка України 2017-2018. Граючий тренер «ДіДіБао» Микола Полюляк сказав: «Наша поразка на виїзді була першою грою в сезоні. Тут далися в знаки наш новий склад і незіграність».

28-29 жовтня «ДіДіБао» стартує в чемпіонаті України в Тернополі матчами проти «Тернопіль-ТНЕУ» в Першій лізі, яка тепер гратиме під егідою Федерації баскетболу України, а не АБЗРУ, як це було раніше. До речі, тернополяни в наступній стадій Кубка України також поступилися «Старлайфу» – 82:91 та 70:72.