08.03.2018

ЗА КРОК ДО «РОЗВ’ЯЗКИ»

м-Футбол обл4 березня відбулися 2 матчі 3-туру фінальної частини чемпіонату області (ЧО) з міні-футболу. «Атланта» Гаврилівці (Пастух – Зубик, Грицик, Карбовський, Буртовий, Кирилов, Заяць, Данчук, Кирик), що представляє в ЧО Кам’янець-Подільський район, грала проти НФК «Славута». Команди домовилися зіграти в Хмельницькому, а не в Нетішині, як було заплановано спочатку.

Гра видалася досить обережною. На початку 2-тайму «Атланта» відкрила рахунок після удару Олега Зубика. Кам’янчани розіграли аут справа, і Олег влучив у дальній лівий кут воріт. Але, на жаль, за хвилини 2 до завершення матчу «Славута» відновила рівновагу. Тож, нічия – 1:1.

Лідер турніру – нетішинський «Енергетик-Миклуш» програв шепетівському «Темпу» – 0:1. Матч ФК «Дунаївці» – «Фортеця» Кам’янець перенесено на 10 березня. У цей же день заплановано провести в Дунаївцях завершальні 4-5-тури фінальної частини ЧО-2018.