22.12.2017

ЗА КРОК ДО ФІНІШУ. ШАХИ-1

ШахиЧемпіонат міста
14 та 19 грудня було зіграні чергові, впритул наближені до завершального 11-ий та 12-ий тури першості міста з шахів. Вони принесли такі результати: перше місце В.В.Стороженко (9,5 очок), друге - Ю.Зайцев (9,5 очок) , на третьому І.Шевага (9 очок).

Шахи-1«Тільки гамбіти»

11-18 грудня пройшов турнір з шахів серед дітей до 10 років «Тільки гамбіти». У ньому взяли участь 11 юних шахістів, що грали за коловою системою, визначивши першу та другу фінальні четвірки турніру.

Фінальна стадія змагання назвала імена кращих. Переможцем турніру став чемпіон області серед дітей до 8-років Андрій Стрільчук (2,5 очки) (НВК-9). Слідом за ним розташувалися – Максим Смірнов (2) (НВК-14), Андрій Дудко (1) (НВК-9) та Владислав Селезньов (0,5) (НВК-14), а 5-те місце у Владислава Домітрака (НВК-9).

Міський бліц-турнір
У неділю, 17 грудня, було зіграно 9-ий, передостанній етап міського шахового марафону бліц-турнірів-2017.

У ньому переміг Віктор Стороженко, який вже забезпечив собі 1-ше місце в підсумковому річному заліку цього турніру, набравши 10,5 очок за етап та 100 очок до загальної підсумкової скарбниці (і 680 в сумі за 8 етапів). 2-3 місце (по 9,5 та 70) посіли Валентин Скоробогатов і Юрій Зайцев. Далі картина така: В.Нестеренко (9-50), А.Димчук (7,5-40), А.Бакалова та І.Шевага (по 6,5-25) та Віктор Босак (5,5-10).

Якщо ім’я переможця в загальному заліку етапів марафону-2017 року вже відоме, то найкращі шанси потрапити на п’єдестал також мають В.Нестеренко (405 очок в сумі), А. Димчук (385) та В.Скоробогатов (348) і Ю. Зайцев (333 очки).

Завершальний, 10-ий етап, пройде перед Новим роком.