02.02.2018

ЗА КРОК ДО ФІНІШУ. ФУТЗАЛ

м-Футбол місто27-28 січня пройшли матчі 5-6-турів першості міста з міні-футболу (футзалу). У 5-турі свої перемоги здобули «Руські фільварки» та «Авто-стріт». До числа переможців приєднався і «Цементник» (див. результати матчів). Матч «Атланта» – «Фортуна» не відбувся. «Атланта» після зняття в неї 3 очок за поєдинок із «Віта-Кордою» говорила про своє зняття з чемпіонату, проте було невідомо, наскільки це офіційно та незвортньо з її боку. По-друге: «Фортуна» в цей день у Красилові грала в чемпіонаті області серед ветеранів. Як наслідок, були розмови про перенос матчу.

Тому ще в суботу ввечері неможливо було дізнатися, чи відбудеться запланований на неділю вранці матч «Атланта» – «Авто-стріт». Неявка «Атланти» зняла питання щодо її зняття з ЧМ. Натомість у цей день глядачі побачили перемоги «Фільварок» та «Довжка». Цікавим вийшло протистояння «Цементника» з «Фортуною», після її повернення з ветеранського ЧО в «Красилові». Гру краще розпочали цементники, які виграли 1-тайм – 4:1. Але після перерви «Фортуна» забила 4 м’ячі (2 з них на рахунку Руслана Хамелюка). За 1:10 до завершення гри цементники могли зрівняти рахунок, але сейв від воротаря Віктора Залісного приніс перемогу «Фортуні» – 5:4.

Тож тепер залишилося провести останній 7-тур ЧМ-2018, який дасть відповіді на всі питання. Зокрема, «Фільваркам», м-Футбол місто-1щоби вперше у своїй історії стати чемпіоном міста, потрібно перемогти «Цементник». Можливо, що без своїх студентів. Матч «Авто-стріт» – «Фортуна» фактично стає грою за 2-ге місце. У цих же команд ще є певні шанси й на 1-ше місце.

31 січня відбулося засідання команд-учасниць ЧМ, на якому обговорили і залишили в силі рішення колегії суддів щодо матчу «Атланта» – «Віта-Корда».