29.09.2017

ЗА КРОК ДО ФІНІШУ. ФУТБОЛ

Футбол районРайонна Вища ліга (РВЛ)
23 вересня було зіграно матч 2-туру фінальної частини чемпіонату району з футболу в РВЛ «Октава» Слобідка-Рихтівська – «Колос» Слобідка-Кульчиєвецька.

На 25-хвилині з метрів 14-ти сильно, але ледве вище воріт пробив «октавник» Олександр Заяць. Але через 5 хвилин атака «Октави» закінчилася ударом Вадима Кирика з метрів 12-ти, і м’яч влучив у лівий кут воріт «Колоса». Щоправда, гравці останнього говорили про фол у нападі. Згодом «октавники» влучили у перекладину воріт «аграріїв». «Колос» відповів виходом до воріт Махмуда Мохамеда, але в останній момент захисник «Октави» вибив у нього м’яч ногою, який воротар взяв у руки. Арбітр Олег Майгур не наважився призначити вільний удар. На 42-хвилині В.Муляр завдав верхового удару з метрів 20-23-ох, і м’яч влетів у правий кут воріт «Колоса» – 2:0.

Одразу після перерви сильний удар Зайця з-за меж штрафної площі потряс праву штангу воріт «Колоса». На 64-хвилині гравець «Колоса» Мохамед бив майже з лінії штрафної, воротар «Октави» Іван Королюк відбив цей м’яч, Вадим Бабій добивав, але захисник в останній момент заблокував цей удар. Через 10 хвилин «колосівець» Микола Харкавий вийшов один на один з воротарем, але воротар Іван Королюк в останні момент забрав м’яч. Якщо за 10 хвилин до кінця гри «октавник» Беженар влучив у штангу, то на 90+2 хв. Муляр відгукнувся на пас Олега Мелимуки, вийшов один на один і встановив остаточний результат матчу – 3:0 – перемога «Октави».

Матч цього туру «Олімп» Кульчиївці – «Товтри» Нігин було перенесено.

Районна Перша ліга (РПЛ)

У РПЛ було зіграно обидва матчі 2-туру. Панівецький «Замок» та «Олімпік» Подільський цемент щонайменше півтора тайми зіграли під добрячим дощем. Якщо дальній удар під перекладину «замковика» Олександра Головатюка воротар потягнув, то вихід цементника Артема Гальменченка один на один з воротарем завершився голом – 1:0. Але в кінці 1-тайму гравець «Замку» Сергій Бойчук з подачі Головатюка зрівнює рахунок – 1:1.

На 60-й хвилині цементники провели атаку через центр і з метрів 12-ти, Владислав Рудик вразив лівий кут воріт суперників. 2:1 – перемога цементників.

У матчі «Мрії» Китайгорд з кадиєвецьким «Факелом» вже на 2-хвилині гравець «Мрії» Олександр Сваржинський відкрив рахунок. Хоча «факелята» твердили, що суперник забивав з офсайду. На 13-хвилині воротар «Факела» Олександр Черненко відбив сильний удар Олександра Гладиша, але «мрійники» добили «смугастого» у ворота – 2:0.

На 70-хвилині гравець «Факела» Віталій Лопатюк завдав дальнього удару, воротар Ярослав Гаращук відбив «смугастого», але Сергій Бадій добив м’яч у ворота – 2:1. На 80-хвилині гравець «Мрії» Гладиш спочатку влучив у перекладину, а другим ударом він добив м’яч у ворота. Ще через 2 хвилини Дмитро Біньковський забив четвертий м’яч – 4:1. А на 90+1 хвилині Влад Тимощук верховим ударом з-за меж штрафної доводить перевагу «Мрії» до 5:1.

В останньому вирішальному 3-турі в суботу зіграють в РВЛ – «Колос» – «Олімп» та «Октава» – «Товтри», а в РПЛ в неділю – «Мрія» – «Замок» та «Факел» – «Олімпік».