28.07.2017

ЗА КРОК ДО ФІНАЛУ. ФУТБОЛ

Футбол район22-23 липня пройшли матчі 1/4 фіналу Кубка району з футболу.

Слобідко-кульчиєвецький «Колос» приймав «Олімпік» Подільський цемент. Обидві команди добре йдуть у чемпіонаті району, тож матч обіцяв бути напруженим. У 1-таймі господарі поля відкрили рахунок. Ударом «ножицями» через себе це зробив Максим Мукомол. Але в 2-таймі цементники зрівняли рахунок. М’яч на рахунку капітана команди Андрія Климчука. Основний час гри так і завершився в нічию 1:1. Долю матчу вирішили післяматчеві пенальті. Тут точнішими були «колосівці», а їхній воротар Андрій Гомілко взяв 3 пенальті суперника. Це й принесло перемогу «Колосу».

Нігинські «Товтри» приймали панівецький «Замок». Горяни мали деякі кадрові втрати. «Замковики» зусиллями Сергія Бойчука на останній хвилині 1-тайму відкрили рахунок, а в 2-таймі Сергій Лабанський його подвоїв – 0:2. Гол Артура Савченка встановив остаточний результат матчу – 1:2 – виїзна перемога «Замку» й він виходить до півфіналу.

Кульчиєвецький «Олімп» у домашньому матчі проти китайгродської «Мрії» досить швидко відкрив рахунок. Це зробив Максим Матковський. У 2-таймі, близько 65 хвилини, Сергій Буртовий довів перевагу господарів поля до 2:0, а за хвилин 10 Сергій Матковський забив третій м’яч «Олімпа». Під завісу гри гравець «Мрії» Владислав Тимощук відіграв один м’яч. Тож, перемога «Олімпа» – 3:1. Але «Мрія» подала протест з приводу того, що, як твердять у команді з Китайгорода, гравець, який грав проти них у 1/8 фіналу в складі орининського «Колосу» Сергій Нечай вийшов проти них і в складі «Олімпа». 26 липня скарга «Мрії» була розглянута на засіданні представників команд-учасниць. Прийнято рішення, згідно з яким Нечай дискваліфікований до кінця року в чемпіонаті та Кубкові району. Результат матчу залишено в силі.

Матч у Слобідці-Рихтівській між місцевою «Октавою» та «Астрою» Велика Слобідка/Шутнівці не відбувся через неявку гостей. «Октава» отримала технічну перемогу – 3:0.
У півфіналах Кубку району, 28-30 липня зіграють: