20.10.2017

ЗА КРОК ДО ФІНАЛУ-1

Футбол містоНещодавно пройшли чергові матчі неофіційного чемпіонату міста – Кубку Михайла Лук’яненка з футболу.

12 жовтня «Фортеця-КПНУ» переконливо здолала «Товтри-Ветеран». Ще у 1-таймі Андрій Тимчук забив 2 м’ячі й заробив пенальті, який реалізував Влад Тимощук. Після перерви Олександр Гасюк та Махмуд Мохамед довели перевагу «Фортеці» до 5:0.

Завершальний матч у групі А – ДЮСШ-2 – «Товтри-Ветеран» нічого не вирішував, тож якщо «школярів» на поле вийшло 10, то «гористих-ветеранів» – 8. Перемогу спортшколі приніс гол Олега Зубика – 1:0.

Перенесений матч у групі Б «ПДАТУ-Студент» – «Патріот» виграли аграрії. Спочатку їхній гравець Дмитро Боднар вийшов один на один з воротарем і з другого удару послав м’яч у ворота армійців, а потім після удару того ж Боднара м’яч у ворота добив Василь Гаврилюк – 2:0. У 2-таймі армієць Олексій Степчук відіграв один м’яч, але Боднар досить швидко забив гарний третій гол. Тож, 3:1 – перемога ПДАТУ, й він виходить до півфіналу.

У середу в першому півфіналі зустрілися дві команди К-ПНУ – «Фортеця» та «Буревісник». На 29-хвилині гравець «Буревісника» Сергій Бойчук відкрив рахунок, а в 2-таймі на 36-хвилині фортечник Андрій Тимчук зрівняв рахунок. Ще через 6 хвилин Махмуд Мохамед забив переможний гол «Фортеці» – 2:1, вона стає першим фіналістом.

1/2 ДЮСШ-2 – ПДАТУ – 1:0 (Микола Харкавий).