16.06.2017

ЗА КРОК ДО «ЕКВАТОРУ» ЧР

Футбол район10-11 червня пройшли матчі передостаннього в 1-колі – 4-туру чемпіонату району з футболу.

У групі А лідер – кульчиєвецький «Олімп» переконливо переміг грушківську «Ниву» 8:0, а номінальні гості – «Колос» (Слобідка-Кульчиєвецька) в Кам’янці на Центральному стадіоні переміг китайгородську «Мрію». На 5-хвилині після удару з метрів 25-ти гравця «Мрії» Олега Зубика м’яч задів праву штангу. Натомість, через 4 хвилини гравці «Колоса» довгим діагональним пасом знайшли Дмитра Дудченка і той технічним ударом, будучи перед правим кутом штрафної площі, перекинув м’яч через воротаря суперників у дальній лівий кут – 0:1. Але на 50-хвилині «Колос» залишився в десятьох. «Мрія» провела дві гострі атаки й заробили на 78-хвилині пенальті. Та воротар «Колосу» Володимир Думанський відбив удар з «точки» у лівому від себе куті воріт. На 86-хвилині «Колос» провів швидку атаку, й Дмитро Боднар забив другий м’яч. Тож, перемога слобідко-кульчиєвецького «Колосу» - 0:2.

У групі Б крупну перемогу 9:0 здобули нігинські «Товтри» над «Іскрою-2007» (Пудлівці), а «Колос» (Оринин) та «Факел» (Кадиївці) зіграли в нічию - 1:1. У групі В «Октава» (Слобідка-Кульчиєвецька) вдома обіграла 3:0 послаблений склад «Астри» В.Слобода/Шутнівці, а «Дністер» (Жванець) обіграв невдах 1-кола – ФК «Довжок» - теж 3:0.