«Фортеця» Кам’янець – «Агробізнес» Волочиськ - 1:3.
«Фортеця»: Осташ (Гаращук, 46), Полторацький, Марцинковський, Барицький В., Стасюк В., Муляр В., Зубик (Тимчук, 60), Козак (Соловей, 85), Морозов (Гладиш, 67), Тимощук (Сосніцький, 60), Махмуд.
«Агробізнес»: Чиж, Атласюк, Романюк (Слотюк, 46), Грицик, Когут, Ціх (Думанюк, 63), Донець (Юхимович, 87), Скакун (Малащук, 87), Пліс, Даньків (Юрчак 46), Темнюк.
Голи: Махмуд, 31 – Темнюк, 20, 25, Скакун, 85.

«Фортеця» Кам’янець – «ДЮСШ-1» Хмельницький - 1:0.
«Фортеця»: Чесановський, Полторацький, Марцинковський, Барицький В., Стасюк В., Муляр В., Козак, Морозов, Тимощук, Заковоротний, Махмуд. Гол: Марцинковський (87)

Футбол обл. ОВЛДва різні матчі провели футболісти кам’янецької «Фортеці» минулого тижня в Обласній Прем’єр-лізі. У середу наші схрестили зброю із чемпіоном області, лідером чемпіонату України в групі-1 Аматорської ліги України – волочиським «Агробізнесом». Гості на 13-хвилині могли скористатися помилкою нашого воротаря Івана Осташа, але Володимир Муляр виніс м’яч із порожніх воріт. Проте через 7 хвилин кращий бомбардир «Агробізнеса» Микола Темнюк пройшов правим флангом, увійшов у штрафну й ударом у дальній лівий кут воріт відкрив рахунок. На 25-хвилині, після атаки лівим флангом, гості навісили в район 11-метрової позначки, і Микола Темнюк довів перевагу Волочиська до 0:2. Хоча, на мою думку, тут арбітри прогавили офсайд.

Через 6 хвилин «Фортеця» провела атаку, Мухамед Махмуд отримав м’яч у штрафній, обіграв захисника та з 14-метрів відправив м’яч у лівий нижній кут воріт «Агробізнеса» - 1:2. Наші мали можливість зрівняти рахунок, проте удари і Мохаммеда Махмуда, і Руслана Марцинковського прийшлися вище воріт. Натомість, активність на лівому фланзі «агровика» Андрія Скакуна принесла свої плоди на 85-хвилині, коли він завдав дальнього не то навісу, не то удару. М’яч перелетів нашого воротаря, вдарився в праву штангу та влетів до воріт кам’янчан – 1:3.

У суботу наші, також удома, приймали аутсайдера ліги – хмельницьку ДЮСШ-1. У матчі на виїзді «Фортеця» перемогла 3:5. У цій грі наші мали явну ігрову перевагу, проте дуже довго не могли її реалізувати. Майже вся гра проходила на половині поля ДЮСШ-1, які захищалися всією командою. Наші мали багато гольових моментів.

На 12-хвилині Влад Тимощук зблизька головою пробив повз ворота, а на 26-ій Мохамед Махмуд з 5-7-метрів сильно вдарив вище воріт. На 35-хвилині Руслан Марцинковський із лінії воротарської влучив у перекладину. Єдиний напівмомент у гостей був, коли з гострого кута справа гравець хмельничан вдарив під перекладину воріт, але воротар «Фортеці» Денис Чесановський із цим ударом впорався. На 80-хвилині воротар хмельничан Ростислав Левченко потягнув з-під перекладини удар Володимира Муляра.

Та все ж, «Фортеця» вирвала перемогу. На 87-хвилині діагональний навіс на дальню ліву штангу головою замкнув Руслан Марцинковський. Два матчі показали, що «Фортеця» вміє гідно протистояти сильним командам, граючи 2-им номером. Проте в матчах проти слабших колективів, де потрібно грати 1-им номером, «Фортеці» не завжди вдається реалізовувати свою ігрову перевагу.

«Епіцентр-Вікторія» Городок – ФК «Дунаївці» - 0:1;
«ОТГ» Стара Синява – «Случ» Старокостянтинів - 2:15;
«Енергетик-Миклуш» Нетішин – «Громада» ст.Дунаївці - 0:2;
«Поділля» Хмельницький – «Агробізнес» Волочиськ - 0:3 (тех.)