11.08.2017

ЮВІЛЕЙНИЙ СПЛАВ ЖУРНАЛІСТИКИ, МИСТЕЦТВА ТА ФУТБОЛУ

Футбол ювілейЦікаве футбольне шоу пройшло в Кам’янці 2 серпня на Центральному міському стадіоні – матч футбольної команди «ЗМІ-FNB» зі збірною артистів міста «Наш формат». Ініціатором матчу став Віталій Горбуленко, який зараз захищає Україну на сході. Нині він приїхав у відпустку. Гра була присвячена ювілейній даті – 5-річниці створення команди «ЗМІ».

Команду створили журналісти «Подолянина» Віталій Горбуленко та Володимир Образцов у 2012 році. Грали в ній переважно журналісти міських газет, сайтів та місцевого телебачення. Згодом до команди стали залучати й місцевих футболістів. Адже, як зазначили засновники команди: «За ЦСКА грають не тільки вояки». Можу навіть додати від себе – звичайно, навіть, мало хто з вояків. А за «Динамо» мало хто з міліціонерів, як і за «Оболонь» мало хто з пивоварів. До своєї назви в колективі додали частку FNB – від назви головного спонсора команди.

«Професіоналізація» команди одразу посилила її позиції на міськрайонній спортивній арені. «ЗМІ» виграли в 2014 році Кубок міського голови, а в чемпіонаті міста стали другими, пропустивши вперед лише команду К-ПНУ. В останньому на сьогодні ЧМ-2015 року «ЗМІ-FNB» посіли 4-те місце. У Відкритому чемпіонаті Хмельницького з міні-футболу «ЗМІ-FNB» під керівництвом граючого тренера Артема Гонтара, перемігши в 5-му Дивізіоні, підвищилися в класі до 4-го. Про їхні матчі «Ключ» регулярно повідомляв.

Грав за команду і загиблий під час російсько-української війни вояк батальйону «Гарпун», журналіст, поет і співак Микола Гордійчук.

Звітній матч краще розпочали ювіляри. На 7-хвилині Артем Гонтар, реалізувавши пенальті, відкрив рахунок. Але артисти досить швидко відігралися – це зробив Володимир Броварський. На 21-хвилині Артем Мартиросян замкнув передачу з правого флангу і вивів «Наш формат» вперед – 1:2, а Олександр Бондаренко довів перевагу артистів до 1:3.

На початку 2-тайму представник інтернет-радіо Віктор Бербека низовим ударом відігрує один м’яч, але артист Бондаренко знову поновлює перевагу своєї команди в рахунку до двох м’ячів – 2:4. Та все ж на 54-хвилині журналіст Сергій Матковський реалізовує вихід один на один із воротарем, а на 75-ій Даниїл Марчук проходить лівим флангом і вражає ближній кут воріт «Нашого формату».

Тож, бойова нічия непоступливих команд – 4:4 ознаменовує 5-річний ювілей «ЗМІ-FNB».