18.11.2016

ЮВІЛЕЙНИЙ – 25-ИЙ

11-13 листопада в Кам'янці пройшов XXV Всеукраїнський шашковий фестиваль пам'яті Павла Бодянського. У змаганні взяли участь 45 шашкістів, із яких – 5 майстри спорту та 8 кандидатів у майстри спорту.

Переможцем такого престижного змагання став майстер спорту з Києва Сергій Компанець, який свого часу потрапляв у число призерів першості Європи серед молоді. Другий результат показав кандидат у майстри спорту з Чернівців Василь Паламарик. Третє місце виборов також майстер спорту з Миколаєва Олександр Анан’їв. Кращий результат із кам’янчан показав Олександр Могилевський, який виборов 10-те місце.

Серед школярів кращий результат в активі ліцеїста Андрія Бруса, слідом за яким розташувалася Єва Фрімер. У молодшій групі учасників перемогла Ліза Янчук.