04.08.2017

ВИЗНАЧИЛИСЯ ФІНАЛІСТИ КР

28 липня пройшли півфінальні матчі Кубку району (КР) з футболу. У першому з них панівецький «Замок» приймав вдома кульчиєвецький «Олімп». «Замковики» відкрили рахунок у 1-таймі. Це зробив Сергій Лабанський. У 2-таймі він же забив другий м’яч у ворота «Олімпа». Але гості в середині тайму зусиллями Сергія Бевзюка скоротили відставання в рахунку – 2:1.

Згодом невдало вибитий гравцями «Олімпу» м’яч перехопили гравці «Замку», і Сергій Лабанський втретє вразив ворота гостей – 3:1. Та інтрига матчу трималася до останнього, адже капітан «Олімпу» Роман Ткачук близько на 80-хвилині забиває другий м’яч у ворота «Замку» – 3:2. Як виявилося, цей рахунок і став остаточним у матчі. Команда Панівець виходить до фіналу.
У другому протистоянні «Колос» зі Слобідки-Кульчиєвецької приймав слобідко-рихтівську «Октаву». Гості, підсилені двома гравцями Дунаєвецького району, першими відкрили рахунок. М’яч в активі Вадима Кирика. Але «Колос» ще до перерви ударом Миколи Харкавого поновив рівновагу – 1:1. Вирішальною в матчі стала атака, в якій гравець «Октави» Вадим Кирик прокинув м’яч на Романа Скочеляса, а той перекидав смугастого через воротаря Андрія Гомілка. Воротар ледве дотягнувся до м’яча, але не значно змінив його траєкторію польоту, і «смугастий» влетів у ворота «Колоса» - 1:2. Гравці останнього також відзначають досить добру гру своїх воротарів Володимира Думанського та Андрія Гомілка. Але це не зупинило «Октаву», яка стає другим фіналістом Кубка Кам’янець-Подільського району-2017.
Фінал намічено провести ближче до Дня Незалежності України.