03.08.2018

ВИЗНАЧИЛИСЯ ФІНАЛІСТИ КР-2018

Футбол район28 липня на стадіоні ПДАТУ пройшли два півфінальні матчі Кубка району (КР) з футболу. У першому з них зустрілися «Замок» Панівці та «Олімп» Кульчіївці.

Початок гри видався досить обережним: команди не поспішали ризикувати. Але це не позбавило першу половину гри забитого голу. Близько 15-хвилини «замковики» провели атаку по центру, віддали на Олександра Головатюка, й той із метрів 25-ти вдарив по воротах «Олімпа». М’яч навісом влетів під перекладину воріт – 1:0 – команда з Панівців повела в рахунку.

«Олімп» відповів гострою атакою, коли їхній гравець з лівого флангу обіграв захисників, ввійшов у штрафну площу і з метрів 13-14 сильно вдарив по воротах. Надійно зіграв у воротах воротар «Замку» Андрій Патлатий. На 28-хвилині О.Головатюк подав кутовий «Замку» зліва перед ворота команди з Кульчиївців, перший удар гравця Панівців заблокували захисники «Олімпа», а другий удар пройшов ледь вище воріт.

На 32-хвилині небезпечно пробив здалеку гравець «Олімпа» Даниїл Марчук, але м’яч пролетів трохи правіше воріт. За три хвилини до завершення 1-тайму «Замок» міг забити другий гол, коли помилився воротар «Олімпа» й гравець «Замку» Сергій Бойчук опинився з м’ячем перед чужими ворітьми, в яких був лише один польовий гравець «Олімпа», але удар «замковика» виявився слабким.

На початку 2-тайму гравці «Олімпа» знову вдарили вище воріт суперника після навісу Д.Марчука. На 57-хвилині О.Головатюк несподівано зіграв рукою біля чужих воріт, за що арбітр Роман Булигін показав йому другу жовту картку, й «Замок» залишився в меншості. На 79-хвилині небезпечно пробив із метрів 25-30 капітан «Олімпа» Сергій Матковський, але м’яч пролетів біля лівої штанги. За три хвилини Кульчіївці втратили чудову нагоду зрівняти рахунок. Сергій Буртовий промчав лівим флангом і по навісній траєкторії вдарив по воротах – перекладина, атака триває, знову удар – штанга, третій удар відбиває воротар Панівців А.Патлатий. На 90+1-хвилині атака «Замку» закінчилася неточним ударом.

Тож, 1:0 «Замок» Панівці стає першим фіналістом.

Футбол 2Хто стане другим, вирішувалося в матчі «Граніт» Думанів – «Колос» Слобідка-Кульчиєвецька. Команди розпочали досить жваво і вже на 8-хвилині гравець Думанова влучив у перекладину. «Колос» відповів небезпечним ударом з метрів 16-ти – ледь правіше воріт. Та все ж, на 37-хвилині гравець Думанова Олександр Заяць подав штрафний зліва на дальний кут воротарської площі, й Володимир Шуляк у стрибку головою відправив м’яч у ворота «Колоса» – 1:0. На 58-хвилині гравець «Колоса» Владислав Степанянц з гострого кута небезпечно пробив трохи лівіше воріт «Граніта».

Та все ж, за хвилин 10, атаку «Колоса» сильним ударом з метрів 25-30 завершував Назарій Ткачук – м’яч влетів у правий від нього кут воріт – 1:1. Здавалося матч котиться до нічийної гавані та післяматчевих пенальті. Але справжній шедевр створив на 74-хвилині гравець Думанова Олександр Кирик. Отримавши м’яч на своїй половині поля, він взявся обводити одного за другим гравців суперника. Уникнувши при цьому двох підкатів, він здійснив рейд, обігравши ледве не півкоманди суперника, ввійшов у штрафну площу й ударом у правий кут воріт забив другий м’яч «Граніту» – 2:1. Через декілька хвилин удар Сергія Ратушняка «потягнув» воротар «Колоса» Микола Сєргєєв. «Колос» провів атаку, але завершив її неточним ударом.

Тож, 2:1 – перемога Думанова, і він стає другим фіналістом Кубка району-2018. Фінальний матч заплановано провести близько до Дня незалежності, місце проведення встановлюється.