04.08.2017

ВИЇЗНІ ТРИ ОЧКИ

Минулими вихідними в матчі чемпіонату області серед ветеранських команд 40+ було зіграно 1 матч. Кам’янецька «Фортуна» грала на виїзді проти шепетівського «Темпу».
Наші мали багато гольових можливостей протягом 1-тайму, але м’яч вперто не йшов у ворота. Навіть не вдалося реалізувати пенальті – удар Василя Смоляра пройшов повз ворота. Але в 2-таймі близько 60-хвилини Руслан Хамелюк пройшов лівим флангом, ввійшов у штрафну площу й низовим ударом відкрив рахунок.
Футбол ветерани 30.JPG

Наші створювали гольові моменти, зокрема Валерій Данчук влучив у перекладину. Але все ж, кам’янчани реалізували ще одну зі своїх нагод. Вадим Гресько завдав удару з метрів 25-30, м’яч потрапив у перекладину, а Хамелюк добив м’яч у ворота.
Тож, виїзна перемога «Фортуни» - 0:2.

Минулими вихідними в Красилові пройшли матчі групового етапу Кубка України з футболу серед ветеранів 50 років та старших.
Збірна хмельницької області на базі команди Красилова, за яку виступали кам’янчани Володимир Микитюк та Євген Слабунов, обіграла команду Житомира - 1:0 та зіграла в нічию з ветеранами Волинської області - 0:0.
До фінального етапу, який пройде в Чернівцях, вийшли подоляни, волиняни, а також колективи «Сільмаш», Коломия та «Буковина», Чернівці.