18.11.2016

ВИЇЗНЕ ЗАВЕРШЕННЯ ЧЕМПІОНАТУ

«Случ» Старокостянтинів – «Фортеця» Кам’янець - 7:3
«Фортеця»: Гаращук, Барицький, (Соловей), Полторацький, Сосніцький, Грушкевич (Радзівон), Муляр В. (Марцинковський), Гладиш, Морозов, Зубик, Тимчук, Мохамед.
Голи: Тимчук, Мохамед, Марцинковський – Іващенко-3, Сакович, Марченко, Блажунь, Бігашов.

Футбол ОВЛУ суботу, 12 листопада, відбулися матчі останнього 22-туру першості області з футболу. Кам’янецька «Фортеця» грала у Старокостянтинові проти віце-чемпіона – тамтешнього «Случа».

Гра видалася багатою на забиті м’ячі. Вже на 2-хвилині кам’янчани відкрили рахунок. Ростислав Морозов віддав флангову передачу зліва, й Андрій Тимчук, встигнувши на цей пас з лінії воротарської площі, відправив м’яч у ворота віце-чемпіонів. Господарі поля взялися за справу й тричі зуміли ще в 1-таймі вразити ворота кам’янчан. Тож, на перерву команди пішли з рахунком 3:1 на користь старокостянтинівців. У 2-таймі вони забили ще два м’ячі, довівши свою перевагу до 5:1. Кам’янчани відповіли результативною атакою, й Олег Зубик кинув вперед Махмуда Мохамеда. Той вийшов один на один із воротарем і забив другий м’яч «Фортеці» в матчі – 5:2.

Віце-чемпіонам знову вдалися дві результативні атаки, які довели їхню перевагу в рахунку до 7:2. Після цього наші заробили право на штрафний удар з метрів 30-ти. Руслан Марцинковський виконав сильний удар у правий кут воріт, і м’яч влетів у праву дев’ятку, зірвавши аплодисменти на трибунах.

Перемога віце-чемпіона – старокостянтинівського «Случа» з міні-футбольним рахунком 7:3. Федерація футболу області розглянула ситуацію із незіграним матчем 20-туру між чемпіоном та віце-чемпіоном. Тут старокостянтинівці отримали технічну поразку 0:3 за ненадання футбольного поля, а чемпіон, волочиський «Збруч», отримав технічну перемогу. Кам’янецька «Фортеця» фінішувала в чемпіонаті четвертою.