ВИРУЧИВ ЗАПАС М’ЯЧІВ

«Громада» ст.Дунаївці – «Фортеця» Кам’янець - 2:3.
«Фортеця»: Осташ (46.Гаращук), Полторацький, Марцинковський, Барицький В., Стасюк В. (72.Грушкевич), Муляр В., Гладиш (72.Соловей), Морозов, Тимощук (57.Сосніцький), Заковоротний (72.Тимчук), Махмуд. Тренер Іван Стасюк.
Голи: Полторацький 35, Морозов 51, Гладиш 65 – Шатілов 89, Панча 90+3

Футбол обл. ОВЛМатчами 12-туру в суботу, 3 вересня, розпочалося 2-коло першості області з футболу в Обласній Прем’єр-лізі (ОПмЛ). Команда «Фортеця», що представляє в цьому турнірі наше місто, грала на виїзді проти «Громади» зі станції Дунаївці. Перший матч цих команд у Кам’янці відкривав для них поточний чемпіонат і завершився тоді нічиєю – 0:0.

Наші краще розпочали гру й зуміли першими відкрити рахунок. На 35-хвилині фортечник Владислав Тимощук подавав кутовий зліва. На м’ячі першим був Вадим Барицький, який завдав удару головою. Воротар дунаївчан відбив м’яч на нього ж, і Вадим завдав другого удару – перекладина, м’яч відскакує на Владислава Полторацького, і той добиває смугастого у ворота - 0:1.

У 2-таймі наші теж домінували. На 51-хвилині «Фортеця» отримала право на штрафний удар із метрів 30-ти, трохи правіше воріт. Півзахисник кам’янчан Ростислав Морозов завдав удару в дальній кут, і м’яч влетів у ліву «дев’ятку» воріт «Громади».

Не пройшло й 15 хвилин, як наші провели швидку контратаку – Ростислав Морозов промчав лівим флангом і прострілив перед воротами суперника, а Олександр Гладиш замкнув цей простріл – 0:3. Після цього тренер «Фортеці» Іван Стасюк провів декілька замін. Фортечники, мабуть, зарано повірили у свою перемогу й ледь не поплатилися за це.

За хвилину до закінчення основного часу дунаївчани провела атаку й навісили м’яч перед нашими воротами. Помилка воротаря й захисника призвела до того, що м’яч опинився в дунаївчанина Дениса Шатілова й той відіграв один гол. На 90+3 хвилині одразу двоє наших гравців, Андрій Тимчук та Мохамед Махмуд, вийшли вдвох на воротаря «Громади». Але удар в Андрія не вийшов, воротар зловив м’яч і вибив його далеко в поле. Наш задній захисник Владислав Полторацький спіткнувся, дунаївчанин Валентин Панча вийшов один на один із нашим воротарем Ярославом Гаращуком і забив другий м’яч. На більше командам не вистачило часу.

Тож перемога «Фортеці» - 2:3, й вона продовжує боротьбу за нагороди чемпіонату. Наступний свій матч вона проведе вдома, у середу, 14 вересня, проти чемпіона області, срібного призера Аматорської ліги України, волочиського «Агробізнеса».

Крім того, 5 вересня стало відомо, що хмельницьке «Поділля» знімається із чемпіонату області (ЧО), заявивши, що хоче краще зосередитися на своєму виступі в Українській Другій лізі та заявити свою команду на чемпіонат України U-19. Щоправда, перед цим «Поділля» отримало дві технічні поразки в ЧО.