16.08.2013

ВИГРАЛИ КУБОК

Українські футболісти з наслідками ДЦП стали чемпіонами Інтерконтинентального кубка з футболу серед спортсменів з наслідками ДЦП CPISRA-2013, що проходив з 27 липня до 10 серпня в іспанському містечку Сант Кугат Дель Вальєс.
У складі української збірної виступали і кам’янчани - студенти факультету фізичної культури, футбол.jpgзаслужений майстер спорту України Віталій Трушев та майстри спорту України міжнародного класу Олександр Девлиш і Володимир Антонюк.
Загалом, у Кубкові брали участь 16 національних збірних команд. За підсумками змагань Україна, Бразилія та Росія очолили фінальну турнірну таблицю, виборовши відповідно перше, друге та третє місця. До речі, ці змагання були надзвичайно важливими для всіх футбольних команд, адже вісім найсильніших боротимуться за першість уже на Чемпіонаті світу-2015.
Фінальна гра української команди, що відбулася 10 серпня з командою Бразилії, стала визначальною для наших футболістів: з рахунком 1:0 на користь України наші спортсмени отримали жадане золото!
Автором єдиного зарахованого м’яча, що успішно був реалізований у другому таймі гри, на 46 хвилині, став Віталій Романчук – дебютант національної паралімпійської збірної команди з футболу ДЦП. На жаль, гол, що був забитий Іваном Шкварло у цій грі, не був зарахований. Утім, 1:0 – хороший рахунок, особливо, якщо він – переможний!
Варто відмітити, що майстер спорту України міжнародного класу Олександр Девлиш став найкращим спортсменом Кубка за кількостю забитих м’ячів. Їх на рахунку в українського спортсмена аж дев’ять!

Теги: футбол, Віталій Трушев, Олександр Девлиш, Володимир Антонюк