21.10.2016

ВТРАЧЕНА ПЕРЕМОГА

На вихідних було зіграно два матчі першості області з футболу серед ветеранів 40+. Кам’янецька команда «Фортеця» грала на виїзді проти хмельницького колективу «Проскурів». Для «Фортеці» це один із конкурентів у боротьбі за 3-тє, а можливо й 2-ге місце. У Кам’янці перемогла «Фортеця» - 2:1.

Звітний матч наші розпочали краще за гостей, і вже в 1-таймі Вадим Гресько забив у ворота хмельничан два перші «сухі» голи. Третій - на рахунку Руслана Хамелюка.

Коли на початку 2-тайму Вадим Гресько, зробивши хет-трік, довів перевагу в рахунку «Фортеці» до 0:4, мабуть, навряд чи хтось сумнівався, що наші цей матч виграють. Але господарі поля, кинувшись відігруватися, перейшли до верхових навісів. Тут хмельничани використовували перевагу у зрості, в боротьбі за верхові м’ячі. Забиваючи м’яч за м’ячем, «Проскурів» зрівняв рахунок – 4:4. Але кам’янчанин Василь Смоляр під завісу гри виводить «Фортецю» вперед - 4:5. Здавалося б, перемога, проте в останній момент «Проскурів» зрівнює рахунок.

5:5 і свій передостанній матч чемпіонату наші зіграють знову в Хмельницькому, але вже проти чинного чемпіона та лідера – команди «Ветеран».

«Ветеран» Хмельницький – «Вітагро» Городок - 3:0 (неявка «Вітагро»).