29.12.2017

ВРОЖАЙ ПІД НОВИЙ РІК ЗБИРАЮТЬ

Шахи ЗайцевЧемпіонат міста
Цікавим вийшло завершення чемпіонату міста з шахів. 21 грудня було зіграно останній 13-тур. Він приніс такі результати: Бондар – Димчук – 0:1, Довгалюк – Лісовський – 1:0, Босак – Юзюк – 1:0, Марунчак – Нестеренко – 0:1, Стороженко – Шевага – 1:0, Бакалова – Скоробогатов – 1:0, Зайцев – Кухар – 1:0.

Як бачимо, двоє шахістів Віктор Стороженко та Юрій Зайцев набрали порівну очок – по 10,5. Для визначення чемпіона було проведено ще 2 додаткові партії. У першій з них переміг В.Стороженко, а в другій Ю.Зайцев. Лише в третій партії 26 грудня перемога Зайцева принесла йому звання чемпіона міста-2017. Стороженко – «срібний» призер, а «бронзу» виборов 10-річний Олександр Довгалюк – чемпіон України серед дітей до 8-років. (див. таблицю).
Міський бліц-турнір (марафон)

27 грудня пройшов завершальний – 10-ий етап міського шахового марафону бліц-турнірів. Ми вже повідомляли, що ще після 8-го етапу переможцем цьогорічного турніру став Віктор Стороженко, який набрав 620 очок (враховувалися 8 найкращих етапів).

Трійка кращих шахістів 10-етапу має такий вигляд: Анатолій Димчук, Юрій Зайцев та Олександр Довгалюк. Підсумкова трійка кращих річного бліц-марафону-2017 вивела на п’єдестал В.Стороженка, А.Димчука та Валентина Скоробогатова. (подробиці в наступному номері).