01.12.2017

ВПЕВНЕНО ТА БЕЗЗАПЕРЕЧНО

Баскетбол25-26 листопада в пропущених матчах 2-туру першості України з баскетболу кам’янецький БК «ДіДіБао» приймав вдома львівський БК «ВІТА-Агро». Матчі видалися доволі схожими за своїми сценаріями.

Наші ще у 1-чверті суботньої гри взяли ініціативу в свої руки і доволі впевнено вели матч, плавно та невпинно, збільшуючи свою перевагу. Якщо 1-чверть «ДіДіБао» завершили з переможним рахунком 31:10, 2-чверть – 58:35, 3-чверть – 84:55, то матч загалом – 108:81. У кам’янчан виходило практично все – комбінації, 3-очкові кидки, навіть, слем-данки.

У неділю – аналогічно. За однієї лише відмінності – граючий тренер «ДіДіБао», колишній гравець супер-лігового «Волинь-Баскету» Микола Полюляк так і не вийшов на поле. Гравці і без нього впевнено вели гру. Стартова чверть закінчилася з рахунком 27:11, 2-чверть – 52:32, 3-чверть – 77:46, а матч – 96:68.
Після гри Полюляк зазначив: «Суперник – хороша команда, вони ділять з нами 2-ге місце й обіграли «Тернопіль». Наші перемоги в цих матчах – результат того, що ми добре налаштувалися і в 1-й половині суботнього матчу добре зіграли в захисті, як зрештою і в нападі. У 2-му матчі в хлопців виходило все, і я не хотів щось змінювати, як і не бачив, коли мав би підсилити гру. Також побачили, над чим слід працювати, особливо нашій молоді – як особисто, так і командно. Плануємо дозаявити місцевих вихованців. Наше завдання – вихід у плей-офф чемпіонату України в УПЛ».