17.06.2016

ВОЛЬОВА ПЕРЕМОГА

Футбол областьУ неділю було зіграно матчі 2-туру в чемпіонаті області з футболу в Обласній Першій лізі (ОПшЛ).

ФК «Кам’янець» у Нігині приймав «Крила Рад» ст.Дунаївці. Матч зібрав досить значну як для села кількість уболівальників, близько 150 осіб. Гості розпочали матч вельми активно. На 20-ій хвилині, після подачі кутового з правого флангу, ударом головою вони відкрили рахунок. Після цього наші вирівняли гру, але на перерву команди все ж пішли за переваги в рахунку гостей.

На 2-тайм «Кам’янець» вийшов налаштованим по-іншому. Як наслідок, на 55-хвилині Олег Барицький у середині поля на лівому фланзі відібрав м’яч, вийшов до воріт, вдарив у ближній кут – воротар відбив, але повторним ударом добив м’яч у ворота – 1:1.

Щоправда, за 10 хвилин наші захопилися наступальними діями й пропустили швидку контратаку дунаївчан. Гості вийшли 3х2 і забили другий м’яч – 1:2. Проте на полі ініціативою володіли кам’янчани й на 70-хвилині дунаївчани допустили помилку, відкинувши м’яч своєму воротареві, який взяв його руками. Арбітр призначив вільний удар. Микола Тарасов відкинув м’яч на Артура Савченка і той сильним ударом під перекладину зрівняв рахунок – 2:2.

Наші продовжували атакувати й через 5-7 хвилин кам’янчанин Руслан Погребнюк вкинув аут зліва перед ворота суперників й Артур Савченко вже ударом головою послав м’яч під перекладину воріт дунаївчан – 3:2. Це вже 5-ий гол Артура в 2-ох матчах ЧО в ОПшЛ. Перевагу наших міг збільшити Руслан Хамелюк, але свою можливість він не реалізував.

Після 2-ох турів ФК «Кам’янець» разом із чемеровецькою «Оболонню» захопили лідерство у південній групі С, ОПшЛ. Наступний матч наші зіграють на виїзді проти «Жищинців», Городоцького району, 19 червня.