11.05.2018

ВОЛЬОВА ПЕРЕМОГА «КОЛОСА»

Футбол районПора вирішальних матчів настала в 19-му розіграші Кубка району ім.Анатолія Крупицького. У неділю на Центральному міському стадіоні пройшли півфінали.

Спочатку слобідко-рихтівська «Октава» грала з думанівським «Гранітом». Біля 75-хвилини «октавник» Артем Сосніцький пройшов з місця лівого інсайда, ввійшов у штрафну і сильним ударом вразив ближній лівий кут воріт – 1:0. На 82-хвилині «Граніт» провів свою атаку з місця правого інсайда, далі пас на дальню ліву штангу і, якщо перший удар воротар відбив, то з другої спроби гравці «Граніту» вразили ворота «Октави» – 1:1. У серії післяматчевих пенальті точнішими були гравці «Октави», які перемогли 5:4.

У другому півфіналі – «Колос» Слобідка-Кульчиєвецька – «Замок» Панівці – було більше забитих м’ячів. На 40-хвилині «Колос» подав штрафний із глибини поля в район 11-метрової, і там Максим Ткачук ударом головою відправив м’яч під перекладину воріт. На початку 2-тайму Денис Галюк вийшов до воріт і забив другий гол – 2:0. Але на 48-хвилині «Замок» ударом зі штрафного Вадима Барицького відіграв один м’яч, а на 65-хвилині Андрій Тимчук з подачі Андрія Петрова зрівняв рахунок – 2:2.

Футбол район-1Та все ж, на 82-хвилині після вилучення Вадима Стасюка гравець «Колоса» Максим Швець ударом у правий нижній кут приніс своїй команді перемогу – 3:2.

Тож, у фіналі зустрілися «Октава» та «Колос». Перша половина гри була вельми обережною. На 14-хвилині октавники пройшли по лівому флангу, навісили перед ворота, але удар головою вийшов неточним. Та через 3 хвилини Влад Тимощук пройшов по центру і вдарив верхом у дальній правий кут воріт. М’яч по дузі влучив у «дев’ятку» воріт «Колоса» – 1:0. На 34-хвилині гравці «Октави» Артем Сосніцький та Денис Мерека зіграли в «стінку», але із вигідної позиції удар останнього був неточним.

На початку 2-тайму команди обмінялися небезпечними моментами, а на 69-хвилині, після «обрізки» гравців «Октави», гравець «Колоса» Влад Вишневський промчав правим флангом і навісив перед ворота, де Денис Галюк замкнув простріл під перекладину воріт «Октави» – 1:1. Через 2 хвилини «Колос» провів ще одну швидку контратаку по центру, і Вадим Бабій забив другий гол – 1:2. «Октава» кинулася відігруватися й найкращий момент у неї був на 89-хвилині, але з близької відстані її гравець вдарив вище воріт.

Тож, «Колос» Слобідка-Кульчиєвецька вперше виграє й отримує з рук внучки Анатолія Крупицького Кубок району імені Анатолія Крупицького, а його гравця – Дениса Галюка визнано кращим гравцем фінального матчу.