31.03.2017

ВОЛЕЙБОЛЬНУ МОДУ ДИКТУЄ К-ПНУ

Волейбол місто жінЧемпіонат міста (жінки)
Уперше за декілька останніх років 21-23 березня в Кам’янці пройшов чемпіонат міста з волейболу серед жіночих команд. У ньому взяло участь 5 команд. Чемпіонками міста прогнозована стала команда К-ПНУ, яка грає в Українській Студентській лізі (тренер Валерій Дорош). К-ПНУ виграла всі матчі по 3:0. У їхньому складі три волейболістки – чемпіонки України у Вищій лізі в складі хмельницького «Новатора». Заслужено посіла «срібну» сходинку команда ДЮСШ-1 (тренер Ольга Погорецька). Дві перемоги вивели на 3-тє місце команду індустріального коледжу (тренер Сергій Балан).

Кращими гравцями у командах було визнано Ольгу Арсенюк (К-ПНУ), Крістіну Буток (ДЮСШ-1) та Ольгу Олійник (індустріальний коледж).

Склад чемпіонок К-ПНУ: Олена Федоряк, Олександра Матвійчук, Настя Демишина, Ганна Ареф’єва, Ольга Арсенюк, Ганна Слісаренко, Лілія Стрельбіцька, Яна Пашко та Олена Клюс.

Чемпіонат України
У Києві завершився фінальний тур Вищої ліги України з волейболу серед жіночих команд. Чотири кращі команди розіграли медалі першості. У складі хмельницького «Новатора» виступали три студентки К-ПНУ – Альона Федоряк, Олександра Матвійчук та Анастасія Демишина. Разом із командою спортсменки вибороли бронзові нагороди.