21.10.2016

ВІЗИТ ДО ЧЕМПІОНА

18-19 жовтня пройшли матчі 3-туру чемпіонату України з футболу в Студентській лізі. У конференції «Захід» кам’янецька «Фортеця» грала на виїзді проти студентського чемпіона України – «Тернополя-ПНУ».

У 1-таймі тернополяни забили 2 м’ячі, а на 60-хвилині фортечник Олег Зубик відіграв 1 м’яч. На більше команди не спромоглися. Тож, «Фортеця» поступилася - 2:1.

Іванофранківський «Ураган-ПНУ» приймав чернівецький «Університет». Перед цим чернівчани перемогли вдома «Тернопіль-ПНУ» - 2:1, а франківці розгромно програли і тернополянам - 0:6, і кам’янчанам - 8:0. У матчі проти чернівчан «Ураган-ПНУ» зіграв краще. Команди багато забивали, йшли м’яч у м’яч, і лише на останній хвилині чернівчани вирвали перемогу - 4:5.

Наступний матч у Студентській лізі «Фортеця» зіграє у вівторок, 25 жовтня, в Чернівцях.