Перейти на мобільну версію сайту


16.06.2017

ВІЛЬНА БОРОТЬБА. ТРИЧІ ПО ТРИ

Боротьба3 червня в Могилів-Подільському відбувся Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків і дівчат, присвячений Міжнародному дню захисту дітей. У цьому турнірі взяли участь борці з Вінницької, Чернівецької та Хмельницької областей, а також команда з Молдови.

Борці відділення вільної боротьби міської ДЮСШ-2 вибороли призові місця. Зокрема, Олег Яковенко (в/к 42 кг), Давид Костинюк (в/к 63 кг) та Ілля Семенишин (в/к 85 кг) стали переможцями турніру. Троє кам’янчан – Назар Валерський (в/к 29 кг), Андрій Афрамчук (в/к 66 кг) та Юрій Кожухар (в/к 70 кг) вибороли «срібло». Крім того, Ілля Бойко (в/к 32 кг), Данило Костинюк (в/к 63 кг) та Дам'ян Костинюк (в/к 32 кг) посіли 3-тє місце.

Команду до змагань підготували тренери Володимир Костинюк, Віталій Малєнков та Дмитро Пасенко.

Теги: вільна боротьба, Всеукраїнський турнір

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Одяг, взуття

Швейна фірма "Borenia" надає послуги з пошиття сучасного одягу для кухні та обслуговуючого персоналу (бари, ресторани, кондитерські та кулінарні цехи). Ми виготовляємо одяг для персоналу під ваше замовлення. Втілюємо в життя будь-які оригінальні ідеї. У нас можна замовити форму для сушистів, кухарів, суші-барів, суші-ресторанів, кухарські кітелі, фартухи, штани, ковпаки-грибки, головні убори - таблетки. Наносимо логотипи. Доставка кухарського одягу здійснюється будь-яким зручним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.