05.08.2016

ВІДІГРАТИСЬ НЕ ЗМОГЛИ

У суботу, 30 липня, кам’янецька команда «Фортеця» у чемпіонаті області з футболу грала в Дунаївцях пропущений матч 1-кола із місцевою ФК «Дунаївці».

Наші футболісти грали за відсутності п’ятьох гравців основного складу. Вони володіли ініціативою протягом більшого часу гри, але, на жаль, реалізувати свою перевагу не змогли. На 14-хвилині за досить дивних як для багатьох глядачів обставин дунаївчани забили гол, який головний арбітр Паперовіч зарахував.

Гол, забитий Мухамедом Махмудом у ворота ФК «Дунаївці» арбітр не зарахував, мабуть, вбачаючи напад на голкіпера чи іншу причину.

Відігратись наші так і не змогли, тож зазнали поразки. Водночас чемпіон області «Агробізнес» (Волочиськ) та віце-чемпіон «Случ» (Старокостянтинів) зіграли пропущений матч. Близько 30-хвилини матчу гравець «Агробізнеса» Андрій Донець відкрив рахунок. Протягом гри команда з Волочиська мала ще щонайменше три можливості збільшити свою перевагу. Вони не зуміли реалізувати пенальті, а під кінець гри втратили дві хороші можливості гравці Темнюк та Юхимович.

Тож перемога «Агробізнеса» - 1:0 - і за втраченими очками він вийшов на перше місце в чемпіонаті області.

6 серпня заплановано матч 1/4 Кубка області між двома кам’янецькими командами - СК «Фортеця» та СК «Кам’янець».