24.03.2017

ВІД ПОДІЛЛЯ ДО ЧОРНОГО МОРЯ

Боротьба18 березня у Хмельницькому пройшла відкрита першість області з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2005-2007 р.н. У змаганнях взяли участь близько 120 спортсменів. Команду ДЮСШ-2 представляло 22 спортсмени, які посіли такі місця: чемпіонами турніру стали Ярослав Шупарський, Єгор Горох, Леонід Олинець. Срібними призерами - Вадим Амінов та Дамян Костинюк. «Бронзові» місця - Олександр Ільков, Захар Матійчук, Марія Котова, Валерія Змєєва, Богдан Змєєв, Степан Фещенко, Никіта Сідоров.

Готували борців до змагань тренери Дмитро Пасенко, Валентин Негода та Володимир Костинюк.

17-18 березня в Миколаєві відбувся Всеукраїнський турнір з вільної боротьби з нагоди 73-річчя визволення Миколаєва від німецько-фашистських загарбників. У ньому взяли участь 150 спортсменів з Одеської області, Херсонської, Миколаївської областей, також борці ДЮСШ-2. Переможцем турніру став Олег Яковенко у в/к 38 кг, а Юрій Кожухаренко у в/к 66 кг посів 4-те місце. До змагань їх підготував тренер Віталій Малєнков. Тренер та вихованці дякують за фінансову допомогу ПП меценату Сергію Самсонюку.

19 березня у Скалі-Подільській відбувся відкритий районний турнір з вільної боротьби, присв'ячений 75-річчю УПА. У змаганнях взяли участь більше 70 учасників з Теребовлі, Борщова, Скали-Подільської та Кам'янця-Подільського.

Вихованці ДЮСШ-2 посіли такі місця: І місце - Валерія Змеєва (в/к 40 кг) та Давид Костинюк (в/к 59 кг), ІІ місце - Назар Валерський (в/к 29 кг), Максим Каніщук (в/к 32 кг) та Данило Костинюк (в/к 59 кг), ІІІ місце - Дам'ян Костинюк (в/к 29 кг), Павло Іормонайнен (в/к 69 кг) та Ілля Семенишен (в/к 85 кг). П’яте місце посів Дмитро Каніщук (в/к 32 кг).

Переможців та призерів підготували тренери Володимир Костинюк, Віталій Малєнков та Дмитро Пасенко.