Перейти на мобільну версію сайту


06.10.2017

ВІД МОЛОДШИХ І ДО СТАРШИХ

Дзюдо30 жовтня 2017 році відбувся чемпіонат області з дзюдо серед дорослих, юнаків та дівчат до 17 років. Наше місто представляли спортсмени ДЮСШ‑2.

Серед дорослих бронзу виборов Сергій Сьомик у в/к до 73 кг.

Серед юнаків та дівчат до 17 років першими стали Яна-Марія Рибак у в/к 52 кг та Олена Семаш у в/к 48 кг. Друге місце в активі Насті Григор’євої у в/к 48 кг та Даші Бортнікової в в/к 52 кг і Ганни Колосової в в/к 70 кг. Третю сходинку п’єдесталу вибороли Ірина Казик у в/к 52 кг, Владислав Коберник у в/к 55 кг, Юра Головатюк у в/к 60 кг, Ілля Івасишен у в/к 66 кг та Сергій Сьомик у в/к 73 кг.

Спортсменів підготували тренери Оксана Коберник, Тетяна Полінська, Марина Чистякова та Василь Мазур.
Тренери вдячні батькам за організацію поїздки на змагання.

Теги: дзюдо, чемпіонат області

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Одяг, взуття

Швейна фірма "Borenia" надає послуги з пошиття сучасного одягу для кухні та обслуговуючого персоналу (бари, ресторани, кондитерські та кулінарні цехи). Ми виготовляємо одяг для персоналу під ваше замовлення. Втілюємо в життя будь-які оригінальні ідеї. У нас можна замовити форму для сушистів, кухарів, суші-барів, суші-ресторанів, кухарські кітелі, фартухи, штани, ковпаки-грибки, головні убори - таблетки. Наносимо логотипи. Доставка кухарського одягу здійснюється будь-яким зручним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.