28.04.2017

ВІД ФОРТЕЦІ ДО ФОРТЕЦІ

Лег. АтлетикаУ рамках відкриття туристичного сезону в Кам’янці пройшов напівмарафон від кам’янецької до хотинської фортеці. Дистанція, довша за належних 21 км 97,5 м, склала 26 км 600 м, але не злякала 41 легкоатлета.

Найкращий час показав студент К-ПНУ Віталій Капітанець (тренер Василь Ліщук) – 1 година 29 хвилин 52 секунди. ІІ місце в активі хмельничанина Дмитра Козачка 1:33:40, ІІІ – в Дениса Слободенюка з Вінниці 1:35:44, а 4-5 місце посіли першокурсники К-ПНУ Юрій Кунінець 1:42:31 та Віталій Косовський 1:53:04.

Третьою серед жінок і 14-ою в загальному заліку була кам’янчанка Яна Польська – 2:06:00. Дістатися до фінішу змогли 36 учасників. Серед них було двоє кам’янчан – вже більш поважного віку – 56-річний Михайло Моспан, який став 11-им (2:00:20) та 53-річний Ігор Абрамович (2:46:56).