01.04.2016

ВДАЛИЙ СТАРТ

Мабуть, студентська команда «Фортеця-КПНУ» готується до нового сезону з особливою надією. Адже, як ми повідомляли в минулому номері «Ключа», можливо, в цьому сезоні команда після 8 років перерви повернеться в чемпіонат області (ЧО) з футболу.

Утім, як би не склалися обставини, «Фортеця» 26 березня на своєму стадіоні зіграла перший у цьому році матч на великому полі. Спаринг-партнером була команда минулорічної першості області в Обласній Першій лізі – «Громада» (станція Дунаївці).

«Громадівці» приїхали в Кам’янець у дещо неповному складі, тому наші віддали їм в «оренду» на матч трьох своїх гравців – воротаря Павла Литвинюка, захисника Богдана Манзія та нападника Олександра Заковоротного. За день до гри тренер команди Іван Стасюк дав гравцям досить високі навантаження на тренуванні.

Перші 10 хвилин гра тривала в центрі поля, потім наші перейшли до активніших дій на чужій половині поля. Якщо на 17-ій хвилині Алішер Якубов після штрафного пробив трохи вище воріт, то за 2 хвилини Влад Тимощук низовим ударом з району 11-метрової позначки відкрив рахунок. Через сім хвилин схожий гол забив Артем Сосніцький – 2:0. Проте на 30-ій хвилині дунаївчани пройшли лівим флангом, подали на ближню штангу і там орендований Олександр Заковоротний відіграв один м’яч – 2:1. Але на 33-ій хвилині недалеко від лівого кута штрафної площі фортечник Володимир Муляр сильно пробив штрафний удар у дальній правий кут воріт – 3:1.

На початку 2-тайму Олександр Заковоротний забив другий гол у ворота «Фортеці». Проте на 65-ій хвилині фортечник Богдан Соловей гарним ударом у дальній правий кут воріт доводить перевагу «Фортеці-КПНУ» до 4:2. В кінці матчу Ростислав Морозов забив п’ятий, а Олександр Гладиш - шостий м’ячі у ворота «Громади».
Тож, перемога «Фортеці-КПНУ» - 6:2, і команда продовжує підготовку до нового сезону.