19.01.2018

ВДАЛИЙ ПОЧАТОК РОКУ

м-Футбол ПреміумУ неділю, 14 січня, пройшли матчі чергового – 9-туру чемпіонату Відкритої Хмельницької Преміум-ліги з міні-футболу (футзалу). Кам’янецька команда «FNB» грала проти одного з лідерів – ФК «Громада-міць» село Міцівці, Ярмолинецького району. Суперник після 8-туру йшов на 4-місці.

Як розповів нам граючий тренер «FNB» Артем Гонтар, команда зуміла добре налаштуватися на гру. У 1-таймі кам’янчани володіли ініціативою, й Даниїл Марчук відкрив рахунок. Але значну кількість гольових моментів наші не реалізували. Натомість у 2-таймі свою перевагу кам’янчани втілили в декілька забитих м’ячів. Спочатку відзначився Андрій Тимчук, потім А.Гонтар забив третій м’яч, а Олександр Кушнір – четвертий. Після того, як А.Тимчук та О.Кушнір відзначилися вдруге, було встановлено остаточний результат матчу – 6:0 – переконлива перемога «FNB».

Наступний свій матч «FNB» повинен зіграти на вихідних проти «Жук-Zaliv-a».